lek. dent. Ewa Burnat-Poźniak

Profesjonalna opieka , doświadczenie i cierpliwość - szczególnie przy borowaniu . Jest kompetentna , stosuje najnowsze metody leczenia . Życzliwość dla każdego pacjenta . Można ją o wszystko zapytać i zawsze chętnie wytłumaczy . POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pani doktor jest bardzo miła, cierpliwa, posiada ogromne doświadczenie. Ma świetne podejście do pacjentów, udziela cennych wskazówek dotyczących pielęgnacji jamy ustnej. Od wielu lat korzystam z pomocy Pani doktor razem z całą rodziną. Usługi są bardzo profesjonalne, estetycznie wykonane. Przełamałam swój strach przed wizytą u dentysty. Nie potrzebuję korzystać ze znieczulenia, ponieważ Pani doktor wierci zęby bardzo delikatnie i przerywa kiedy tylko się zmęczę :) Jestem zadowolona z wykonywanych usług.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Bytom"?

Wilkdent
ul.Moniuszki 24