lek. dent. Ewa Burnat-Poźniak

Wspaniałe podejście do małych pacjentów, niesamowita cierpliwość, opanowanie i uśmiech do dzieci. Dzięki temu mój syn nie boi się juz wizyt u dentysty. Sama przełamałam swoj strach, nie ukrywam. Gorąco polecam

Jestem bardzo zadowolony z wizyty - polecam Panią lekarz Ewę Burnat-Poźniak - bardzo dobry lekarz. Profesjonalne podejście to pacjenta, przyjazna atmosfera. Estetyczne wykonanie. Polecam !!!

Profesjonalna opieka , doświadczenie i cierpliwość - szczególnie przy borowaniu . Jest kompetentna , stosuje najnowsze metody leczenia . Życzliwość dla każdego pacjenta . Można ją o wszystko zapytać i zawsze chętnie wytłumaczy . POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pani doktor jest bardzo miła, cierpliwa, posiada ogromne doświadczenie. Ma świetne podejście do pacjentów, udziela cennych wskazówek dotyczących pielęgnacji jamy ustnej. Od wielu lat korzystam z pomocy Pani doktor razem z całą rodziną. Usługi są bardzo profesjonalne, estetycznie wykonane. Przełamałam swój strach przed wizytą u dentysty. Nie potrzebuję korzystać ze znieczulenia, ponieważ Pani doktor wierci zęby bardzo delikatnie i przerywa kiedy tylko się zmęczę :) Jestem zadowolona z wykonywanych usług.