Jestem pacjentem Pani Ewy od 1.5 roku i jestem jak najbardziej zadowolony jej usług!Trafiłem tam z ułamanym zębem równo z dziąsłem,gdzie indziej chcieli mi od razu implanta wkładać w promocji za 9tyś zł to nie żart! u Pani Ewy sama odbudowa zęba kosztowała (ta droższa) 550zł plusz do tego kanałowe 2x po 80zł Dzisiaj kiedy się uśmiecham nikt mi nie wierzy że nie miałem lewej dwójki i góry. 9 tyś zł a 710zł co tu jest promocją? Jestem zadowolony z pracy którą wykonuje Pani Ewa Bzymek! Polecam każdemu! trudne jak ...

Jestem zadowolony z pracy którą wykonuje Pani Ewa Bzymek! Polecam każdemu! trudne jak i błahe przypadki z zębami!
A każdy z kim rozmawiam jak tylko słyszy leczenie kanałowe to się krzywi wyobraża sobie nie wiadomo co u Pani Ewy czysta Przyjemność!!! Sprawdź sam! Polecam

Bardzo dokladna Pani Doktor,zalozyla mi juz kilka plomb przez 5 lat chodzenia do gabinetu i wszystkie sie trzymaja.podczas wizyty panuje mila atmosfera a znieczulenia dzialaja i nic nie boli.Jestem bardzo zadowolony z pracy pani Doktor.

Uprzejma Pani doktor, kompetentna, dokładna. Moje zęby są tak zrobione, że uzupełnienia w ogóle nie widać. Gabinet na 1-szy rzut oka nie jest super nowoczesny jak to bywa u innych, i tylko 1 pani do pomocy dentystycznej, a nie caly sztab niepotrzebnych ludzi, jak widać tutaj liczy się leczenie na najwyższym poziomie. Warto zapłacić za wizytę.

Warto zapłacić za wizytę.

jako ze okres przed sylwestrem wiec i czasu nie za duzo i jak by nie pani doktor to za ciekawie na balu bym nie wygladala, a tu jak sie okazuje da sie, w kazdym razie super bardzo dziekuje, jak zawsze fachowo i milo polecam bardzo, nieustannie staly pacjent :) wszystkiego dobrego w Nowym Roku !!!!

Po wyjściu z gabinetu Pani doktor miałam poczucie, że nie do końca potrafi ona podejmować decyzje na temat usunięcia zęba. Na zadane pytania, odpowiada w sposób lakoniczny i zawiły. Owszem jest uprzejmą osobą, ale dla mnie to trochę za mało

bardzo dokladna p.stomatolog wszystkie plomby sie trzymaja,poswieca duzo czasu na porzadne leczenie ,a nie jak inni szybciutko ,a za 2 miesiace zab bez plomby i znow wydatek ,polecam

Nie jestem zadowolona z usług Pani doktor. Nie stwarza poczucia pewności i bezpieczeństwa w gabinecie, i odniosłam wrażenie, że nie jest do końca pewna decyzji, które podejmuje

Jestem jak najbardziej zadowolony, moje wypełnienia mają się bardzo dobrze - nareszcie, miło, fachowo a do tego konkretne informacje, uratowała mi zęba do kasacji, polecam bo warto!

Bardzo sympatyczna Pani doktor, budząca zaufanie, z kompleksowym podejściem do pacjenta

Wciąż poszukujesz "Stomatolog "?

Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog
NZOZ "Happy Dent" Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna
www.happydent1.pl ul. Krakowska 47
Radomsko
Zakład Opieki Zdrowotnej "ELMADENT" s. c.
Szpitalna 14
41-300 Dąbrowa Górnicza