lek. dent. Ewa Chądzyńska

2,6

Ja natomiast bardzo polecam panią doktor! Bardzo uprzejma i delikatna! nic nie wylatuje! wszystko najpierw wyjaśniła i omówiła ze mną wszystkie wyjścia! znieczulenie bezbolesne, poświęca duzo czasu zebym wszystko zrozumiał! A propo dr Sobieraja... przecież to Chirurg i z tego co mi wiadomo doktor nie leczy zębów;/ a jego podejście do pacjentów tragedia! byłem raz i juz nigdy nie pójde samo usunięcie ok ale traktuje ludzi masakrycznie nawet słowa sie nie odezwał zostawił mnie znieczulonego na fotelu i wyszedł na 10 min;/

"Doktor" robiła mi 3 plomby w zębach, pierwsza wyleciała po 4 dniach, więc udałem się z reklamacją. Zrobiła mi ją od nowa i tym razem wytrzymała może następne 4 dni. Poszedłem znowu, po oględzinach pani doktor stwierdziła że ząb trzeba leczyć kanałowo, nie zgodziłem się na to gdyż powiedziałem że już jej nie ufam i proszę o zwrot pieniędzy za usługę. Pani doktor obruszyła się i powiedziała że jestem głupi bo ewidentnie to nie jest jej wina że plomba wypada tylko po prostu ząb jest do leczenia kanałowego i wypycha zwykłą plombe. Z tym zębem udałem się do doktora Sobieraja, zrobił w 3 minuty zwykłą plombe i trzyma się wspaniale. Pozostałe 2 plomby które robiłem u dr Chądzyńskiej wypadły po roku. Morał z tego taki że ta "dentystka" to jakiś słaby szarlatan a nie prawdziwy doktor, odradzam wszystkim wizytę u niej, natomiast wszystkim polecam dr Sobieraja, pełen profesjonalizm i super jakość usługi, wszystkie plomby które mi robił są w jak najlepszym stanie.

Zdecydowanie najgorsza Pani stomatolog do jakiej trafiłam z okropnym bólem nie potrafiła zaradzić problemowi który był bardzo poważny !!wizyta kosztowała mnie ok 90zł tylko otworzyła mi buzie popatrzyła i prosiła ze bym przyszła za kilka dni!!!i odesłała mnie z bólem z powrotem do domu Nie polecam !!!

Bardzo dobra dentystka. Stosuje porządne materiały a ponadto jest bardzo miłą osobą.

Nie polecam tej Pani bardzo nie kompetentna szkoda czasu i pieniędzy nie potrafi zaradzić problemowi tacy jak ona to nie powinni zatrudniać.