lekarz Ewa Chirowska-Jankowska

Chirurg ogólny, Traumatolog, Ortopeda

2,4
2,1

Ludzie uciekajcie stad. Ta pani nie ma pojęcia o ortopedii. Bez ogladania pacjenta wydaje orzeczenia. Hahaha

Nigdy nie spotkałam tak beznadziejnego lekarza - Szpital Szwajcarska Poznań- Poradnia, nie robiąc nic, Pani Doktor opóźniła moje wyzdrowienie o dwa miesiące!!!! Musiałam iść prywatnie i wtedy ruszyła rehabilitacja. Niesympatyczna, niekompetentna, nie zauważa pacjenta i myli ich - o mało co wypisała by mi zwolnienie na innym pacjencie, nie słucha pacjenta, wręcz ucisza go, liczy się tylko to, ile już załatwiła pacjentów i kiedy będzie koniec. Z całego serca nie polecam.

Dramat słowo lekarz w tym przypadku obraża innych lekarzy. Według tej osoby (bo ciężko nazwać ją lekarzem) osoba po trzech operacjach kręgosłupa z inplantem dysku czterema śruba w kręgosłupie jest okazem zdrowia.

Nie polecam!!! Miałem okazje spotkać się z Panią doktor jako orzecznikiem na komisji. Zostałem cudownie uzdrowiony! zabrano mi stopień umiarkowany i pozbawiono środków do życia i uniemożliwiono aktywizacje zawodowo gdyż z stopniem lekkim nie mogę liczyć na żadną pracę.

Polecam, mimo że zapisy do pani są najdłuższe z wszystkich ortopedów w szpitalu Strusia w Poznaniu. ................

................

Beznadziejny ortopeda!!!! Absolutne nie!!! Przyszłam do niej po urazie ręki związanym z przewróceniem się. Dostarczyłam jej prześwietlenie, z którego zdaniem Pani doktor "nic nie widać". Rozpoczęte zostało leczenie w zupełnie innym kierunku - nerwów nadgarstka, nie zajmując się leczeniem urazu. Szczęśliwie poszłam wreszcie do innego specjalisty, który stwierdził ku memu wielkiemu zaskoczeniu, że z prześwietlenia wszystko widać i gdybym przyszła wcześniej wystarczyłoby samo nastawienie nadgarstka a tak będę musiała mieć operację, na którą czeka się 4,5 roku. Także bardzo dziękuję Pani doktor za jej fantastyczne przygotowanie i wiedzę, gdyż gdyby ją faktycznie posiadała oszczędziłaby mi kosztów leczenia, operacji oraz bólu nadgarstka od 1,5 roku.
Poza tym jest wyjątkowo nieprzyjemną kobietą nie mającą szacunku dla ludzi.

Leczę się od kilku lat i jestem zawsze profesjonalnie załatwiona

Leczę się od kilku lat i jestem zawsze profesjonalnie załatwiona