dr n. med. Ewa Chlebus

Dermatolog

Niestety mega słaby lekarz… totalnie zroknowal mi zycie Propecia i Roacutenem … Nie polecam NIKOMU!!!!! Mega Droga i Mega Słaba..

Mam mieszane uczucia: - niesympatyczna, wizyty na prędce i po łebkach - zero empatii, próby zrozumienia pacjenta, czy choćby wysłuchania, trądzik jest także chorobą społeczną i chciałabym miec przynajmniej złudzenie że lekarz próbuje mnie wysłuchać i zrozumieć obawy związane z leczeniem - za drogo na 10 minut rozmowy! Nie wychodzę stamtąd z poczuciem dobrego spożytkowania pieniędzy na rzecz uczciwego lekarza - zaleca bardzo silne leki bez wywiadu i bez badań!!!! - nie dopuszcza mozliwości ze pacjent może miec wątpliwości co do leku o tak strasznych skutkach ubocznych, nie stara się ...

Mam mieszane uczucia:

- niesympatyczna, wizyty na prędce i po łebkach
- zaleca bardzo silne leki bez wywiadu i bez badań!!!!
- nie dopuszcza mozliwości ze pacjent może miec wątpliwości co do leku o tak strasznych skutkach ubocznych, nie stara się przekonać ani wyjaśnic zostawiając pacjenta samemu sobie z trudną decyzją
- zaleca bardzo drogie kosmetyki, nie zastanawiając się czy pacjent będzie w stanie w całości zrealizowac te zalecenia - dobrze byłoby chociaż zapytać.

Zanim poszłam do Pani Doktor naczytałam się mnóstwa negatywnych opinii na jej temat. Postanowiłam jednak, że nie będę się nimi sugerować i sama wyrobię sobie własne zdanie na temat lekarza, który ma być przede wszystkim skuteczny. MIAŁAM RACJĘ! Pani dr. Chlebus nie tylko jest SKUTECZNA (WYLECZYŁA MNIE Z NAPRAWDĘ DUŻEGO TRĄDZIKU, A TERAZ NAWET NIE MUSZĘ SIĘ MALOWAĆ), ale także PRZEMIŁA (ale nie sztucznie miła) I WSPIERAJĄCA. Wcześniej leczyłam się u wielu dermatologów i moim zdaniem DR. CHLEBUS JEST NAJLEPSZA!

Jest to najlepsza dermatolog w Polsce i jedna z najlepszych w Europie. Ona leczy skore, a nie sprzedaje pacjentom kitu.Jej wiedza i doswiadczenie sa ogromne. Wiem, iz ludzie z calego swiata do niej przyjezdzaja na wizyte. Trudno sie dziwic, iz czasem trzeba na umowiona wizyte poczekac, chociaz jeszcze nigdy mnie takie doswiadczenie nie spotkalo. Na pania doktor nie czekalam dluzej, niz 2-3 minuty. Jestem pacjentka od ponad 6 lat, zadna slawa, prominentka lub celebrytka. Mialam chora skore, wygladalam tragicznie i z oporami spogladalam w lustro. Teraz wygladam cudnie i mam piekna cere. w 100% wypelniam wszelkie zalecenia pani Dr Chlebus. Wszystkim z calego serca te specjalistke goraco polecam.

Nie mam zaufania do lekarza,który zaczyna leczenie paru krostek od leku typu Curacne,powodującego potworne skutki uboczne.Do tego połówkę innego leku,którego -zgodnie z załączonym sposobem użycia w żadnym razie nie wolno dzielić.

Dopóki pani doktor miała jedynie gabinet w Pruszkowie wszystko było OK.Przeszedłem z nią szlak przez Gabinety obok sądów i za Żelazną Bramą oraz Twardą i jest coraz gorzej jeśli chodzi o poświęcanie czasu pacjentom, udzielaniu wyjaśnień i informacji, ogólnie zainteresowaniem pacjentem. Coraz większe odczłowieczenie

Kuracja trądziku zakończona początkowym sukcesem. Niestety Pani Doktor przestała przyjmować pacjentów- oczywiście oprócz przepuszczania w kolejce do PRYWATNEGO gabinetu swoich znajomych- szok do tej pory mi nie minął. Więcej nie zapłacę za wizytę 150 złotych tylko po to żeby czekać na nią 2 godziny bo lekarka przyjmuje poza kolejnością swoich znajomych a pacjenci-klienci płacący grubą kasę czekają. Całkiem niedawno Pani Doktor przyjmowała pacjentów tylko na zabiegi dermatologiczne więc zmuszony byłem zapisać się do jej kolegi w tej samej klinice i owszem to człowiek niezwykle kompetentny. Nie mniej jednak wrażenie negatywne pozostało i o audiencję u p. dr Chlebus za grubą kasę ubiegać się już nie będę. Dermatolog świetny ale wolę znowu przejść przez paru znachorów i trafić na kogoś z głową- ale ważne, żeby w tej głowie się jeszcze nie poprzewracało.

barzo mila pani doktor kompetentna,profesjonalistka,polecam

barzo mila pani doktor kompetentna,profesjonalistka,polecam

Wizyta w rodzaju baju baju będziesz w raju a jak się nie uda, no cóż takajest drmatologia...

Chodzę do Pani dr od 10 lat - najpierw sama, później chodził mój syn (z trądzikiem). Doskonały lekarz, jeden z najbardziej kompetentnych w Polsce, co widać po efektach. Poleciłam Panią dr kilku moim koleżankom i wszystke były zachwycone. A nowy gabinet na Twardej, to wzór placówek tego typu (choć Panie w rejestracji rzeczywiście mogłyby być odrobinę sprawniejsze)