lek. dent. Ewa Chmielewska

Ortodonta, Stomatolog

3,5

Witam serdecznie. Pani Ewa Chmielewska jest wysokiej klasy specjalistką w zakresie ortodoncji. Leczyłam się u niej 3 lata i jestem zadowolona z efektów. Moje ząbki są teraz śliczne.Wszystkie czynności podczas okresowych kontroli odbywały się bezboleśnie. Przy każdej wizycie Pani doktor informowała mnie o rezultatach i kolejnych etapach leczenia. Zdecydowanie lekarz godny polecenia.

Witam!Lecze swoje dziecko u p.Chmielewskiej.Jestesmy po 2 wizytach.Szczerze mowiac -nie znam absolutnie jej uslug a co najwazniejsze profesjonalizmu...Z opini wyczytanych tutaj-nie jestem usatysfakcjonowana...a najgorsze jest to,ze slyszalam osobiscie zle opinie na temat meto leczenia pani doktor...nie wiem co robic-nie moge skreslic lekarza jesli nie znam...ale nie chce tez zalowac podjetych krokow...w koncu chodzi o moje dziecko...czy to prawda ze p. doktor czesto usuwa zdrowe,stale zeby,poniewaz "przeszkadzaja"?Prosze o szczere,nie zlosliwe opinie od osob,ktore znaja dzialanie i sposob leczenia p.Chmielewskiej.