lek. dent. Ewa Chmielewska

Ortodonta, Stomatolog

W moim przypadku górna szczęka została niedoleczona (mimo że zostały usunięte obie piątki), na dole z jednego dolnego zęba co chwilę spadał zamek. Leczenie trwało prawie 4 lata (najpierw górne zęby, potem dolne). Efekty mierne, nie wiadomo czemu zostały mi spiłowane trzy zęby i to jeszcze przednie (wycięto w nich trójkąty)... Nie pomogło to w żaden sposób w leczeniu. Zęby musiałam potem odbudować i udać się do innego ortodonty. Nikt nie uprzedził też o fakcie, że te zęby zostaną zaraz spiłowane. Były to wizyty prywatne. Nie polecam.

Chodzimy już drugi rok i po każdej wizycie widzimy postęp w prostowaniu zębów. Serdecznie polecam Panią dr.

Pani „malgosia30”. Daje Pani opinie 3/5, gdzie pauje Pani komus (w tym przypadku dr Chmielewskiej) opinie, a pisze Pani, ze nie zna jej i metod leczenia. Mnie Pani doktor 15 lat temu tez usunela zdrowe 5tki, dwie. I uczciwie powiem, ze to byla NAJLEPSZA decyzja. Zeby nie „cofnely” mi sie i efekt jest wow, ktory chwala inni lekarzr, ortodonci. Podczas gdzie niektorym moim znajomym (bez usuwania) zeby wrocily do stanu sprzed leczenia. Takie decyzje, mogla Pani podejmowac wczesniej. Trzeba bylo odbyc w dwoch, trzech miejscach konsuktacje z RTG szczeko i ...

Mnie Pani doktor 15 lat temu tez usunela zdrowe 5tki, dwie.
Takie decyzje, mogla Pani podejmowac wczesniej.
Trzeba bylo odbyc w dwoch, trzech miejscach konsuktacje z RTG szczeko i poprosic o koncepcje leczenia.
Wg mnie: jesli Pani doktor takie rozwiazanie proponuje, nalezy za tym podazac- w koncu sie Pani na nia zdecydowala. Najgorsze co moze byc, to miec zalozone w jednym miejscu, a sugerowac sie innymi.
Prosze zaufac i „nie skakac”, a bedzie dobrze.
Pozdrawiam Agata

Witam serdecznie. Pani Ewa Chmielewska jest wysokiej klasy specjalistką w zakresie ortodoncji. Leczyłam się u niej 3 lata i jestem zadowolona z efektów. Moje ząbki są teraz śliczne.Wszystkie czynności podczas okresowych kontroli odbywały się bezboleśnie. Przy każdej wizycie Pani doktor informowała mnie o rezultatach i kolejnych etapach leczenia. Zdecydowanie lekarz godny polecenia.

Witam!Lecze swoje dziecko u p.Chmielewskiej.Jestesmy po 2 wizytach.Szczerze mowiac -nie znam absolutnie jej uslug a co najwazniejsze profesjonalizmu...Z opini wyczytanych tutaj-nie jestem usatysfakcjonowana...a najgorsze jest to,ze slyszalam osobiscie zle opinie na temat meto leczenia pani doktor...nie wiem co robic-nie moge skreslic lekarza jesli nie znam...ale nie chce tez zalowac podjetych krokow...w koncu chodzi o moje dziecko...czy to prawda ze p. doktor czesto usuwa zdrowe,stale zeby,poniewaz "przeszkadzaja"?Prosze o szczere,nie zlosliwe opinie od osob,ktore znaja dzialanie i sposob leczenia p.Chmielewskiej.