lekarz Ewa Choroba

2,9

Bardzo dobry lekarz, podchodzi z troską do pacjenta i widać że zalezy mu na pomocy. Jeśli chodzi o przychodnie w Rudzie Śląskiej to chyba jeden z lepszych lekarzy. Polecam

Lekarz przez duże ""L" i specjalista przez duże "S. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony podejściem i zaangażowaniem Pani doktor.

A ja o Pani Chorobie mogę powiedzieć same pozytywne rzeczy :) Profesjonalnie podchodzi do spraw pacjenta, zawsze tłumaczy i odpowiada na pytania. Nie ma także problemu z wystawieniem skierowania w razie potrzeby. Nie zdarzyło mi się trafi na zły humor, Pani zawsze pogodna.

Jestem wraz z mężem pacjentką dr Ewy wyróżnia się ona miłą osobowością I profesjonalnym podejściem do pacjenta posiada dużą wiedzę medyczną i zawodowe doświadczenie. Podejmuje trafną diagnozę i leczenie chętnie wystawia w razie potrzeby skierowania do specjalisty.Polecamy.

Znajomego, co złapał koronawirusa i wylądował w szpitalu z zapaleniem płuc odesłała, bo powiedziała że symuluje. Z pozoru miła, ale tak naprawdę to bardzo humorzasta osoba. W jej przychodni pacjenci zapisywani są co 10 minut, więc nie piszcie głupot, że tyle czasu poświęca pacjentom! No i ciągle odchodzą stamtąd lekarze - wnioski nasuwają się same.

wspaniała pani doktor trzeba umieć z lekarzem rozmawiać.Pani doktor potrafi wszystko szczegółowo wytlumaczyć jest bardzo milą osobą.Bardzo polecam wizytę u tej lekarki.

Pani Ewa jest bardzo dobrym lekarzem. Do pacjena podchodzi indywidualnie i nie poświęca mu tylko dwóch minut jak niektórzy. Podejmuje szczegółową rozmowę w celu zdiagnozowania choroby, a także bez problemu daje skierowania na potrzebne badania. W dodatku jest bardzo miłą osobą. Do lepszego lekarza trawić nie mogłem.

Najgorszy lekarz na którego natrafiłam. Opryskliwość i brak kultury osobistej. Pani doktor odmawia wypisywania skierowań na badania o której prosi pisemnie szpital. Taka osoba na pewno nie powinna mieć kontaktu z ludźmi, tymbardziej z pacjentami. Inni lekarze dali mi skierowanie na badanie bez za wahania. Omijać szerokim łukiem, poczucie wyższości i pogarda wobec pacjentów. Żadne słowo nie jest tutaj wyolbrzymione.

Dr. Ewa Choroba to niemiła, opryskliwa Pani która ewidentnie uważa iż jest najważniejszą osobą w przychodni. Pani Ewo jeśli to Pani czyta. Jak w każdej pracy są klienci tak i Pani praca polega na podejmowaniu klientów, którzy oczekują obsługi na najwyższym poziomie. Niestety w Pani przypadku jest zupełnie odwrotnie. Lekarza absolutnie nie polecam.

Lekarza absolutnie nie polecam.

omijać szerokim łukiem !!! arogancja i bezczelność !!!sama ma chyba problemy ktore przelewa na pacjentów , to nie lekarz