Przyjezdzam do Gliwic z wielkiego miasta w ktorym o dobry personel med. ciezko....niebede sie tu wywodzic jacy lekarze pracuja w stolicy ale powiem ze tam sie liczy sztuka na 15 min i mimo ze idziesz do tego samego lekarza z tym samym problemem kolejny raz on wciaz niewie kim jestes nawet majc dane w systemie.Doktor Choromańska przepraszam jesli przekrece nazwisko podchdzi rzetelnie do swojej pracy po polrocznej przerwie trafilam do Niej i niemusialam tlumaczyc wszystkiego od poczatku pamietała mnie...a to sie w ludziach ceni....dodam ze bez problemu zlecila badania i skierowala do lekarzy innej specjalizacji na ktorych niemusze czekac miesiacami a zaledwie tydzien.Polecam placowke Medicover w Gliwicach i Pania doktor, a pozostale placowki ow specjalnosci powinny chylic ku tej czola i brac z Niej przyklad.

Polecam! Mam przyjemnosć się leczyć u Pani doktor i znajduje same pozytywy. Robert z Gliwic

Wciąż poszukujesz "Anestezjolog Gliwice"?

mekmed
panewnicka 5
Katowice
ulica Gruszczyńskiego 3/74
44-100 Gliwice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS"
Powstańców Warszawy 3/2

ZOZ Przychodnia Specjalistyczna "Diagnoza" A.C.Banaszkiewicz