lekarz Ewa Chrzanowska

2,7
2,7

Z POZDROWIENIAMI DLA P.DOKTOR BARDZO POMOGŁA MOJEJ CÓRCE

Z POZDROWIENIAMI DLA P.DOKTOR BARDZO POMOGŁA MOJEJ CÓRCE

Pani doktor sprawia wrazenie, ze zaniepokojony rodzic o stan zdrowia swojej pociechy przesadza. Raczej nie tlumaczy przyczyny objawow chorobowych, czesto slyszymy od niej zdanie: "Widocznie taka uroda", "Nie ma sensu kierowac na specjalistyczne badania, bo dziecko wyglada zdrowo". I takowego od niej nigdy nie otrzymalismy! Rozumiemy, że ma wieloletnia praktyke i doswiadczenie, ale przeciez rodzice sie niepokoja i chcieliby sie uspokoic widzac zdrowie dziecka odzwierciedlone rowniez w pozytywnych wynikach badan. Czy skierowanie to az tak wielkie koszty, ze kazdorazowo jest nam odmawiane???

najlepszy alergolog w ddz jestem jej pajentka i zawsze robi spirometrie itp badania to co tu o niej wypisujecie to są same kłamstwa.pozdrawiam p.dr.ewę chrzanowską.

Bez badań diagnostycznych (typu: testy, spirometria, badanie itp)przepisuje leki.

ta Pani doktor to kpina !!!! wroc do szkoly kobieto !!!!!

ta Pani doktor to kpina !!!! wroc do szkoly kobieto !!!!!

Ta pani "doktor" to katastrofa!!! Na każdą uwagę rodzica dotyczęcą jakiegoś objawu dziecka odpowiada,że taka jego uroda to jest chore. Z wielka łaską daje skierowania do specjalistów tylko sama leczy wszystkie choroby, również wielki problem jest ze skierowaniem na wyniki.Wypisałam się z tej przychodni i jestem zadowolona.