mgr Ewa Chwałowska

Fizjoterapeuta

Polecam z całego serca Panią doktor. Jest przemiła,uprzejma i kompetentna. Poświęca czas dla pacjenta,wszystko tlumaczy tak,żeby było zrozumiałe.

Nic dodać, nic ująć ! Pełny profesjonalizm, uprzejme i fachowe podejście do pacjenta, duża wiedza fachowa. Zdecydowanie polecam !

duża wiedza fachowa.
Zdecydowanie polecam !

Bardzo miła i kompetentna osoba .Wysoka kultura osobista , delikatne podejście do pacjenta .Jestem pod ogromnym , pozytywnym wrażeniem.

To dopiero moja druga wizyta u p Ewy i moge stwierdzić jedno. Ta kobieta czyni cuda. Kapitalne podejście do pacjenta, profesjonalizm i zaangażowanie na najwyższym poziomie. Nigdy bym nie przypuszczał iż po dwóch wizytach będę odczuwał taką zmianę na lepsze. Zlecone do domu powtórki ćwiczeń rehabilitacyjnych wykonuję z największą radością, wiedząc że są trafione i powodują iż człowiek zaczyna normalniej funkcjonować po urazie.