lek. dent. Ewa Cichowska

Jestem bardzo zadowolona z bezbolesnego leczenia kanałowego moich dwóch zębów i estetycznie wykonanych koron , które są nie do odróżnienia od moich własnych zębów. Trafiłam do gabinetu pani doktor z polecenia i był to strzał w dziesiątkę: profesjonalizm, świetne podejście do pacjenta , ogromne zaangażowanie. Dzięki pani doktor już nie boję się leczyć zębów. Teraz regularnie chodzę na kontrole . Pozdrawiam panią doktor.

Z pania Ewa spotkalam sie wiele lat temu jak pracowala w klinice Hahs .Poniewaz jest bardzo delikatna i dokladna przestalam bac sie dentysty .Niektore z plomb maja juz z 7 lat (odpukac w niemalowane ) nic sie z nimi nie dzieje .Nigdy nie zdazyla sie zadna niedorobka czy poprawka . Najwazniejsze ze mniej sie boje dentysty :)

Najwazniejsze ze mniej sie boje dentysty :)

Jestem bardzo zadowolona. Stres mija zaraz po wejściu do gabinetu. Bardzo kompetentna, dokładna, zawsze wyjaśnia przebieg leczenia. Przy tym bardzo miła. Gabinet nowocześnie wyposażony , szczerze polecam.

Bardzo polecam!!! Leczenie niedrogie, bezbolesne i w miłej atmosferze. Gabinet jest bardzo czysty. Weszłam i wyszłam z uśmiechem na twarzy.

Pani Ewa jest bardzo zaangażowana w to co robi.Zawsze dokładnie tłumaczy co będzie robione,jakie są możliwości leczenia i z góry wiem ile zapłacę(a ceny nie są wysokie). Gabinet jest ładnie urządzony,czysty i nowoczesny.Polecam usługi dr Ewy.To bardzo kulturalna i świetna dentystka.

Bardzo dobry dentysta.Leczyłam zęba kanałowo u Pani doktor.Dokładnie i bezboleśnie.Zawsze bałam się dentysty,ale przekonałam się,że nie warto.Polecam z czystym sumieniem.Anka K

Pani doktor bardzo się stara zgromadzić pulę pacjentów, jest bardzo uprzejma ale co do kompetencji mam pewne wątpliwości.

super lekarz szybko wesola a przy tym kompetentna

super lekarz szybko wesola a przy tym kompetentna

Bardzo dobra dentystka.Zawsze miła i cierpliwa.Polecam.

Bardzo dobra dentystka.Zawsze miła i cierpliwa.Polecam.