dr Ewa Cieślak

2,4
2,2
2,1
2,2

Bardzo uprzejmie i kompleksowo potraktowała mnie w czasie wizyty. Dużo czasu poświęciła poprzednim pacjentom, stąd wizyta opóźniła się o przeszło pół godziny. W kolejce za mną była jeszcze jedna pacjentka i mimo, że przyjmowała do 18:00 cierpliwie i dociekliwie zostałem obdłużony, a wyszedłem 18:30, a po mnie weszła ostatnia pacjentka. Nie chce się wierzyć, czytając wcześniejsze opinie.

Nie chce się wierzyć, czytając wcześniejsze opinie.

Bardzo dobra lekarka,dużo ciepła daje pacjentowi i świetny diagnosta.Wspaniała wyrozumiałość.Tata ma alzheimera i Pani doktor świetnie się Nim zajęła.

Dziwią mnie troche poprzednie opinie. Pani Ewa jest moim lekarzem pierwszego kontaktu od około 5 lat. Zawsze z uwagą słuchała moich uwag i wątpliwości dotyczących mojego zdrowia. Jej podejście do pacjenta uważam za rozsądne i profesjonalne. Nie popełniła rażących błędów czy uchybień podczas diagnozowania i leczenia mnie. Faktycznie nie rozdaje na prawo i lewo zwolnień, skierowań czi innych papierowych zaświadczeń, jeśli nie ma ku temu podstaw, co wydaje mi sie uczciwe. Jeśli obycie i postawa osób wcześniej konentujących są takie same jak ich zdolności ortograficzne i roszczeniowa postawa, to wysoce prawdopodobne, że niepotrzebnie psują opinie nawet jeśli nie nadzwyczajnie wybitnego to poprostu dobrego lekarza. Pozdrawiam

Zostałam przez panią doktor bardzo nieuprzejmie potraktowana. Jest niekulturalna, opryskliwa i ROZTARGNIONA. Nie umie przyznać się do błędu. Nie wiem co skłoniło ją by pracować w tym szlachetnym zawodzie, jakim jest jest praca lekarza. Jeżeli potrzebujecie pomocy o 19:00,nie dostaniecie jej bo przecież pani doktor przyjmuje do 20:00… Nie istnieje w Internecie pozytywna opinia na temat tej pani. Dziwię się Pani Dyrektor, że dr Cieślak wciąż pracuje na Pomorskiej i ma się świetnie.

Paskudny lekarz, zero empatii, zrozumienia. Diagnostyka całkowicie nie do przyjęcia. Kontakt z nią zerowy. Nie powiedziała mi nawet co mi jest, jakie leki i ile razy dziennie mam brać. Nie polecam, szkoda czasu, nerwów, pieniędzy.

Jestem po wypadku i drugiego dnia przyszedłem z bólem kręgosłupa. Przyszedłem po skierowanie do chirurga.. chciałem pzreswietlić/być pewien że wszytsko jest OK! Nic nie mowiłem o zwolnieniu - prowadzę działalność gospodarczą... " jak Pan po odszkodowanie to nie do mnie"..." a podstaw do zwolnienia lekarskiego nie widzei woogole". Złosliwa niedopchana pi...a!!! PROSZE WYBACZYĆ SŁOWA ALE OPINIA u mnie jest niestety najgorsza z możliwych! Zachowuje sie jak... normalnie nie mam słów <br>... Ironiczna, złosliwa, WSZYSTKOWIEDZĄCA najlepiej! W pewnym momencie wydawało mi się że chce mnie sprowokować.. mało brakowało bym jej WALNA! ...

Siedzi w prywatnym gabinecie... a zachowuje jakby do tego mósiała dopłacać z własnej kieszeni! Drugi raz w ciągu niecałego 2letniego przynależanie do tego osrodka (niestety 2 razy na nią trafiłem!). Po pierwszym razie myslałem że może kanapek nie miała za pierwszym razem... Po drugim razie JESTEM PEWIEN! SuQrWwWiaAła NIEPOLECAM!

Zgadzam się ze wszystkimi wcześniejszymi opiniami na temat tej pani. Nie chcę z nią mieć nigdy więcej nic wspólnego. Niedość, że potraktowała mnie bardzo nieuprzejmie, z wielką łaską przyjęła, to jeszcze zbagatelizowała zapalenie oskrzeli, które później przechodziłam przez 3 miesiące i wiele kosztowało mnie żeby je wyleczyć. Lekarka wogóle nie powinna zabierać się za leczenie.

Zgadzam się ze stwierdzeniem, ze pani Cieślak jest nieuprzejma i podejrzliwa. Od kilku dni zmagałem się z wysoką gorączka (38,5-39,5) a pani doktor stwierdziła iż "nie wyglądam jakbym miał gorączkę". Nie wiem jak wygląda pacjent z gorączka, ale jak widać pani "doktor" wie. Wielkie zdziwienie zagościło na jej twarzy po zmierzeniu temperatury w gabinecie. Do tego mam paskudny kaszel, ale w płucach niby czysto. Diagnoza: "jakiś wirus". Antybiotyk, leki na zbicie gorączki, tabletki do ssania na gardło a po 4 dniach zero poprawy. NIE POLECAM. Ta kobieta minęła się z powołaniem.

Niestety, z przykrością muszę stwierdzić, że zgadzam się z poprzednią opinią. Dawno nie spotkałam lekarza, który by tak traktował swoich pacjentów. Pani doktor nie raczyła nawet wysłuchać, z czym przychodzę, a diagnozę na temat płuc postawiła już przed osłuchaniem. Nieuprzejme zachowanie i lekceważenie pacjenta - to cechy charakteryzujące panią doktor. Zdecydowanie nie polecam.

Tacy lekarze w ogóle nie powinni pracować z ludźmi! Brakuje tej pani elementarnej i tak potrzebnej empatii, jest niesympatyczna, nieuprzejma i podejrzliwa. Pacjent ma wrażenie, że ona tam pracuje "za karę". Gdy chce się dowiedzieć czegoś więcej na temat diagnozy, denerwuje się mówiąc, że nie umie jednocześnie pisać i mówić (!). Nigdy więcej!!! Brrr....