lekarz Ewa Cieślik-Piernik

Lekarz rodzinny

Pani Doktor ma serce na dłoni, jest bardzo dokładna i wszystko jasno tłumaczy. Bardzo polecam i dziękuję za opiekę nad moimi dziećmi.

Naprawdę takich lekarzy brakuje. Wizyty rzeczowe, diagnozy trafione, wszystko wiem po wizycie (co dziecku dolega, jakie leki mam przyjmować i jak długo, jakie badania zrobić i jak, nawet jaki będzie plan szczepienia). Mogę polecić Panią Doktor z czystym sumieniem.

Dzisiaj byłam 1 raz u Pani Doktor z córką i jestem mega zadowolona :) Pani Doktor sprawdziła uszka, gardełko i całe szczęście wszystko w porządku. Wytłumaczyła dokładnie żeby iść do laryngologa bo prawdopodobnie córka ma powiększonego 3 migdałka. Najważniejsze że córka się nie bała mimo iż Pani Doktor była w fartuchu i przyłbicy. Z czystym sercem polecam Panią Doktor.

Dzisiaj byłam 1 raz u Pani Doktor z córką i jestem mega zadowolona :)
Pani Doktor sprawdziła uszka, gardełko i całe szczęście wszystko w porządku.
Z czystym sercem polecam Panią Doktor.

Świetny lekarz. Uważam, że jedna z lepszych w woj.śląskim. Pani dr leczyła moje dziecko przez 10 lat i zawsze z powodzeniem. Szkoda pieniędzy na leczenie w prywatnych gabinetach, bo dr Piernik bije ich o głowę. Oby więcej takich lekarzy.

Oby więcej takich lekarzy.

Bardzo dobry lekarz. Szczerze polecam. Bardzo kompetentna, rzeczowa i sympatyczna lekarka. Oby więcej takich mediatorów.

Moja żona była wczoraj z córką u pani Doktor i jest bardzo zadowolona. Pani Doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci, jest uprzejma, daje trafne diagnozy i omawia je z rodzicami. Ma bardzo wysokie kompetencje. Polecam!!!

Polecam!!!

Pani Dr Ewa Cieślik-Piernik jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem! Zawsze empatyczna a przy tym bardzo konkretna, stawia dobre diagnozy, jest miła i moje dzieci ją uwielbiają.

Jestem po pierwszej wizycie u Pani Doktor z moim małym synkiem, od dwóch tygodni cierpiał na biegunkę, prywatny pediatra twierdził, że to z mleka żony (żona zmieniła dietę, nic się nie poprawiło). Dr Piernik rozpoznała grypę jelitową i włączyła prebiotyk - minęło jak ręką odjął. Przepisaliśmy się do Pani Dr Piernik.

Zdecydowanie polecam Panią Doktor - bardzo kompetentna i rzetelna osoba, która za każdym razem stawia trafną diagnozę. Nigdy się na niej nie zawiodłam, a uczęszczam do Pani Doktor z moimi dziećmi już ponad 6 lat. Dodatkowo jest niezwykle uprzejma i przyjazna, moje dzieci ją uwielbiają ! Jeśli ktokolwiek pyta mnie o dobrego pediatrę to zawsze bez wahania polecam Dr Piernik. Również wszyscy moi znajomi, którzy do niej trafili również mają takie samo zdanie. Nie potrafię tym samym zrozumieć niepochlebnych opinii na jej temat, które są całkowicie bezpodstawne. Podsumowując, gorąco polecam i zachęcam do korzystania z usług Pani Dr.