lekarz Ewa Cieślik-Piernik

Lekarz rodzinny

Moja żona była wczoraj z córką u pani Doktor i jest bardzo zadowolona. Pani Doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci, jest uprzejma, daje trafne diagnozy i omawia je z rodzicami. Ma bardzo wysokie kompetencje. Polecam!!!

Polecam!!!

Jestem po pierwszej wizycie u Pani Doktor z moim małym synkiem, od dwóch tygodni cierpiał na biegunkę, prywatny pediatra twierdził, że to z mleka żony (żona zmieniła dietę, nic się nie poprawiło). Dr Piernik rozpoznała grypę jelitową i włączyła prebiotyk - minęło jak ręką odjął. Przepisaliśmy się do Pani Dr Piernik.

Zdecydowanie polecam Panią Doktor - bardzo kompetentna i rzetelna osoba, która za każdym razem stawia trafną diagnozę. Nigdy się na niej nie zawiodłam, a uczęszczam do Pani Doktor z moimi dziećmi już ponad 6 lat. Dodatkowo jest niezwykle uprzejma i przyjazna, moje dzieci ją uwielbiają ! Jeśli ktokolwiek pyta mnie o dobrego pediatrę to zawsze bez wahania polecam Dr Piernik. Również wszyscy moi znajomi, którzy do niej trafili również mają takie samo zdanie. Nie potrafię tym samym zrozumieć niepochlebnych opinii na jej temat, które są całkowicie bezpodstawne. Podsumowując, gorąco polecam i zachęcam do korzystania z usług Pani Dr.

Pani Dr Ewa Cieślik-Piernik jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem! Zawsze empatyczna a przy tym bardzo konkretna, stawia dobre diagnozy, jest miła i moje dzieci ją uwielbiają.

Pani Doktor jest bardzo rzetelna, uczciwa, miła, godna zaufania, ma świetne podejście do dzieci. Godna polecenia!

Wspaniały lekarz:))) Pani Doktor jest osobą bardzo kompetentną, dokładną. Profesjonalnie tłumaczy chorobę i metodę leczenia.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Katowice"?

Tadeusz Doros

Szara 10
nieatualne
Zawiszy Czarnego 6
40-871 Katowice
Samodzielny Ośrodek Rehabilitacyjno-Oświatowy dla Dzieci Niepełnosprawnych Centrum Rozwoju Dziecka
Ułańska 5a
Katowice
PORADNIA ALERGOLOGICZNA
ul . Marii Curie - Skłodowskiej
41-800 Zabrze
DILMED S.C. PRYWATNY GABINET LEKARSKI DR . BARBARA RYMARCZYK - Specjalista alergolog
Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarska" S. C.
ulica Wawelska 7
41-700 Ruda Śląska
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 5 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Ceglana 35
40-952 Katowice