lekarz Ewa Cięszczyk-Cieszko

Lekarz rodzinny

lekarz godny polecenia,kompetentna, zawsze wysłucha,szkoda tylko że została zwolniona i nie można dalej się leczyć, zostaly same konowały w przychodni,a szkoda bo była to bardzo dobra Pani doktor,pomogła mi w wielu chorobach i dużo jej zawdzięczam

Swietny lekarz i żałujemy , że nie pracuje w przychodni : Twój Lekarz : Gdzie pracuje? nikt nie chce udzielić nam informacji, pewnie się boją ,że zabierzemy karty zdrowia i pójdziemy za Naszą Panią Doktor

Pani Cieszko zmieniła się na niekorzyść, odkąd wykupiła przychodnię. Jest poprostu przedsiębiorcą, a nie lekarzem. Niechętna, żeby dawać skierowania na jakiekolwiek badania, nawet tak podstawowe jak badanie krwi. Używa sformułowań, że to nie fair wobec przychodni, że ktoś przychodzi raz na dwa lata i chce skierowanie na badania. Poprostu coś się jej we łbie poprzewracało!!!

Bardzo miła i kompetentna lekarka, zawsze wysłucha pacjenta i dobrze doradzi metody leczenia oraz odpowiednie leki.

powyższe opinie chyba sama sobie wystawiła, nie podzielam ich

powyższe opinie chyba sama sobie wystawiła, nie podzielam ich

Bardzo dobry lekarz,dwie specjalizacje,interna i medycyna rodzinna.Dociekliwa,bardzo starannie prowadzi leczenie.POLECAM

Bardzo dobry lekarz. Nie przepisuje antybiotyków "od tak", co bardzo mnie zadowala.