dr n. med. Ewa Czaplicka

Okulista

ja może nie miałam takiego skomplikowanego przypadku ale dobrania soczewek kontaktowych u Pani Doktor nie polecam zamówiła mi cały kartonik a potem okazało się, że strasznie mnie uwierają i to nie była wada w ich wkładaniu. Nic nie wytłumaczyła i powiedziała, że jak będą jakieś problemy to mam zadzwonić:))naprawdę bardzo "miła" ale pojęcia o soczewkach nie ma. A na odbiór umówiła się i zapomniała więc jeździłam sobie w tę i z powrotem:)))) ale trzeba przyznać miła i uśmiechnięta.Nie muszę również dodawać, że sporo przepłaciłam ale to już raczej moja wina. To taka informacja ku przestrodze.Na plus jest to, że sprawnie robi badania i chyba ma wszystko co potrzeba.

Pierwsze wrażenie bardzo dobre. Następnie Pani dr zrobiła się arogancka, zarozumiała. A na prośbę dobrania soczewek, powiedziała tak: "Nie chcę mi się". Ma wiedzę, doświadczenie i myślę, że jest świetnym diagnostą, ale mam wrażenie, że jej woda sodowa do głowy uderzyła. Wizyta kosztuje 150 zł - to jest na prawdę nie mało. Czy warto? Jeżeli ktoś chce dopasować soczewki kontaktowe - to nie polecam. Jeżeli chodzi o choroby oczu - to tak.

Pani doktor czasami jest zbyt pewna siebie, zarozumiała i trochę arogancka jak jej się zwróci uwagę nawet dla swojego prywatnego pacjenta.Ma wiedzę,ale powinna bardziej wczuć się w położenie pacjenta, którego leczy,a nie dbać o swoją karierę.

Pani doktor nie traktuje pacjenta po ludzku. Byłam przyjęta w poradni, a wiec może dlatego. Jeszcze przez żadnego lekarza nie byłam tak źle potraktowana. Miałam wrażenie ze jestem kolejnym przypadkiem, a nie człowiekiem , któremu należy się rzetelna informacja o swojej chorobie. Najgorsze że takiego traktowania pacjentów uczy koleje pokolenie młodych przyszłych lekarzy.

super lekarz bardzo wiele jej zawdzięczam

super lekarz bardzo wiele jej zawdzięczam

Jestem bardzo zadowolona z wizyt. Pani doktor jest uprzejma, miła i profesjonalna. Leczę się już u niej 8 lat ;-D

Najwspanialszy lekarz jakiego spotkałam. Przez cały życie nosze okulary ale dopiero kilka lat temu trafiłam z polecenia do Pani Dr Ewy Czaplickiej. Z czystym sumieniem wszystkim polecam Panią doktor. Faktyczenie Pani Dr poświęca bardzo dużo czasu na każdy przypadek i czas oczekiwania na wizytę jest dość duży. Ale jest to bardzo pozytywna wada.

Z czystym sumieniem wszystkim polecam Panią doktor.

Fachowosc,kompetencja,inteligencja,uprzejmosc,oddanie i usmiech... To sa cechy ktore emanuja od Pani Doktor. Oprocz okulistyki moglaby sie zajac leczeniem lekarzy, zwlaszcza tych z sektora publicznego ktorzy tak czesto cierpia na chroniczny brak tych cech.

Wielu okulistów poznałam... Przyznam szczerze zaden nie mogl trafic z diagnoza, a chorowalam od podstawowki a jestem na studiach ;) Znakomicie trafila z diagnoza, swietnie zaplanowala leczenie- z lekami trafione na 100!!! Nie mam juz czerwonych oczu :D Dziekuje A tak na calkiem powaznie: WYSŁUCHA, WYTŁUMACZY, SKUTECZNIE LECZY ZAWSZE BEDE BARDZO WDZIECZNA!

A tak na calkiem powaznie: WYSŁUCHA, WYTŁUMACZY, SKUTECZNIE LECZY
ZAWSZE BEDE BARDZO WDZIECZNA!

Gorąco polecam Panią doktor. Kompetentna, dokładna i zna się na rzeczy.

Gorąco polecam Panią doktor. Kompetentna, dokładna i zna się na rzeczy.

Wciąż poszukujesz "Okulista Poznań"?

NZOZ Cordis Centrum Medyczne
aleja NIepodległości 2