lek. dent. Ewa Czarczyńska-Wapniarska

Witam,kilka dni temu byłam u Pani Ewy Czarczyńskiej. Przyjęła mnie tego samego dnia z lekkim bólem, dokładnie wypytała o wszystko, sprawdziła. Pani doktor szybko zobaczyła problem i od razu zaproponowała leczenie. Poświęciła mi ponad pół godziny robiąc tylko jednego zęba więc myślę, że to bardzo dużo. Jest przesympatyczną osobą, niezwykle uprzejmą, ale przede wszystkim zwraca uwagę na komfort pacjenta a to niestety zdarza się dośc rzadko. Dla mnie też ważną rzeczą była to, iż Pani Ewa nie wzięła za wizytę dużo, prawie połowę tego co chciał inny stomatolog. Z czystym sumieniem mogę polecic tego stomatologa a ja na pewno tam wrócę!!!
Myślę, że gdyby każdy dentysta miał takie podejście do pacjenta, na pewno dużo więcej osób odwiedzałoby gabinety dentystyczne !

Bardzo sympatyczna uprzejma i profesjonalna.Proponuje różne warianty leczenia. Badanie jest bezpłatne, są również rabaty,jeżeli robi naraz więcej niż 1 ząb. Plomby wykonane przez Panią Doktor mam już ponad 8 lat trzymają się świetnie.