Ewa Czechowska

Bardzo dobra Pani Doktor. Profesjonalna, miła fachowa. Jak to dobrze,że jest i leczy nas w Kiekrzu. Ceny bardzo umiarkowane.

Bardzo dobra Pani Doktor. Profesjonalna, miła fachowa.
Jak to dobrze,że jest i leczy nas w Kiekrzu.
Ceny bardzo umiarkowane.

Bardzo Proffesionalnie. Bardzo dokladna i solides dentystka. Moje pelne zaufanie . Polecam z czystym sumieniem w 100%. .

Bardzo Proffesionalnie. Bardzo dokladna i solides dentystka.
Moje pelne zaufanie . Polecam z czystym sumieniem w 100%. .

Zdecydowanie polecam p. Doktor. Jeszcze nikt nie podszedł do mnie z taką cierpliwością i tak dokładnie nie wytłumaczył co będziemy robić i dlaczego. W gabinecie jestem zawsze na czas i zawsze o umówionej godzinie siadam na fotelu, a wszystkie wykonane przez nią zabiegi są zrobione profesjonalnie i po bardzo przystępnej cenie.

Bardzo fachowa, uczciwa , nie naciąga na kasę ,robi to co trzeba ,pacjent jest dla niej bardzo ważny ,wszystko spokojnie wytłumaczy,leczę się od kilkunastu lat i jestem bardzo zadowolona ,ząb który w opinii innego stomatologa był na stracenie uratowała

Doskonała stomatolog. Zęby które leczył u niej 10 lat temu do teraz działają bez zarzutu. Jest empatyczna a jednocześnie rzeczowa.

polecam Panią Ewę :) pierwszy stomatolog do którego siadam bez lęku na fotel :)

polecam Panią Ewę :)
pierwszy stomatolog do którego siadam bez lęku na fotel :)

świetny fachowiec, konkretna i bardzo efektywna ...na prawdę najlepszy dentysta u jakiego byłam...polecam w 100 %