lekarz Ewa Czerniawska

Zdecydowanie najlepszy okulista u jakiego byłam. Pani doktor nie lekceważy pacjentow, dokładnie bada, a przede wszystkim stawia poprawne diagnozy schorzeń, które przeoczyli inni specjaliści. Udało się jej trafnie zdiagnozować przeoczone schorzenie przez innych okulistów u mojej mamy. U mnie także postawiła trafną i niespodziewaną diagnozę. Dodam, że inni jej pacienci, których znam też nie mogą się nachwalić Pani doktor (w zasadzie wszyscy do niej chodzimy). Porównując do opieki lekarskiej za granicą i w klinice okulistycznej mogę powiedzieć, że lepszego lekarza niż Pani doktor Czerniawska znaleźć byłoby naprawdę trudno.

Zdecydowanie odradzam. Niemiła, niekompetentna, w ogóle nie interesuje się zdrowiem pacjenta. Wszystko byle jak, byle szybko. W dodatku strasznie arogancka. Miła to chyba jest tylko na wizytach prywatnych. Szkoda na nią czasu i zdrowia. Nie polecam!

Polecam, bo warto, tym bardziej iż nie jest moja pierwsza wizyta. Zawsze to samo zaangażowanie, uprzejmość, a przede wszystkim dobry kontakt z pacjentem. Za każdym razem nie miałem obaw co do diagnozy i leczenia.

Polecam, bo warto, tym bardziej iż nie jest moja pierwsza wizyta.
diagnozy i leczenia.

Nikomu nie polecam. Szkoda czasu i nerwów. Wymyśla choroby i to bardzo poważne, tak jak było w moim przypadku. Skierowała mnie dalej co okazało się że nic mi nie jest. Ta pani sama powinna się zbadać u okulisty. Z pozoru jest miła na początku, później wychodzi jednak charakterek. Jest arogancka. Jeżeli ktoś potrzebuje zaświadczenie do prawo jazdy wogóle nie polecam, bo robi takie problemy że płaci się jej i tak nie wystawia papieru. Poprostu naciągaczka i tyle. Jest nie kompetentna, tytuł okulisty chyba sobie kupiła, bo według mnie nie zna się na niczym.

Badania na prawo jazdy kat. "B". Przeprowadzone moim zdaniem źle - szybko i nie dokładnie. Tablica wyświetlana z przeźrocza lekko nieostra (zdrowym okiem widać nieostrość nawet było z bliska). Zmusza pacjentów do robienia badania zmierzchowego i na olśnienia, które nie są wymagane przy zwykłym prawku (nie zawodowym). Dz.u 2011 poz. 503 Badanie widzenia zmierzchowego i wrażliwości na olśnienie wykonuje się, jeżeli osoba badana ma wszczepione soczewki wewnątrzgałkowe lub jest po laserowej korekcji wad wzroku; badanie to wykonuje się także u osoby kierującej pojazdem w ramach obowiązków służbowych

Dz.u 2011 poz. 503

Badanie przeprowadzone szybko i byle jak. Drogo! Nie polecam!

Badanie przeprowadzone szybko i byle jak. Drogo! Nie polecam!

Świetny specjalista, bardzo życzliwa zwłaszcza dla osób starszych, z dużą wiedzą, zawsze dokładnie bada, nigdy nie zbywa pacjenta, chociaż ma wielu pacjentów; w przychodni zoz prawie niedostępna (tyle osób się chce u Niej leczyć)-szkoda że dyrekcja ZOZ-u nie rorzszerzy kontraktu z Panią doktor; generalnie moja ocena -bardzo wysoka!!!!!

generalnie moja ocena -bardzo wysoka!!!!!

Polecam. Moim zdaniem lekarz z powołania. Mam poczucie opieki i profesjonalizmu oraz jestem spokojna o trafną diagnozę.