dr n. med. Ewa Czukiewska

Genetyk kliniczny, Internista

1,5

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Obecnie pracuje w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im św. Jana z Dukli.
Specjalista ...

Specjalista genetyki klinicznej i chorób wewnętrznych. W 2012 roku obroniła prace doktorską.

Autorka publikacji w czasopismach polskich, zagranicznych.
Szczególne zainteresowania dotyczą:
– niestabilności genomu, zmian genetycznych i epigenetyczne w kontekście chorób nowotworowych
– biologii nowotworów BRCA-zależnych w kontekście terapii

Czł...

Ta Pani nigdy nie powinna być lekarzem. Opinie na 5 chyba sama sobie wystawiła. Na NFZ może przyjmować bo kogo maja zatrudnić ale prywatnie to za wizytę 0,2 zł - tyle się należy. Wstyd dla całego środowiska lekarskiego

Kompletny brak kultury i empatii w stosunku do pacjenta. Ta pani przyjmuje pacjentów jak za karę. Absolutnie nie polecam.

Pani doktor jest opryskliwa, nie udziela żadnych sensownych informacji! Komentarze które dodaje w trakcie pytań pacjenta są conajmniej nie na miejscu i świadczą tylko i wyłącznie o braku kompetencji! Bardzo nie polecam!

Pani doktor o ile można tak nazwać tą osobę przyjmuje pacjentów w poradni genetycznej chyba za karę. Brak jakiegokolwiek podejścia do pacjenta , brak kultury poprzez np. wywijanie oczu, śmianie się pod nosem oraz sarkastyczne podejście do wypowiedzi. Drwi z pacjenta i opisywanej sytuacji chorobowej w rodzinie. Wywiad medyczny pozostawia wiele do życzenia gdyż nie dano mi dojść do słowa w niektórych kwestiach. Czekałam na wizytę ponad rok czasu.

Pani Doktor bardzo nieprzyjemna, bez jakiejkolwiek kultury, zero wiedzy , totalny dramat. Zaczepna , okropna . Nie polecam !!!!

Pani bardzo nieprzyjemna, nie odpowiada na zadane pytania. Drwi z pacjenta i jest ironiczna. Nie udziela informacji ścisłe dotyczących genów ani stanu obecnego. Kultura osobista tez pozostawia wiele do życzenia. Na pewno nie umówiłabym sie ponownie na wizytę. Przyjmuje pacjentów jak za karę.

Kompetentna i godna zaufania, tłumaczy sytuację chorobową. Z troską podchodzi do pacjenta. Bardzo polecam!

Zero wiedzy, zero podejścia, zachowuje się jakby była lekarzem za kare. Ma czas na wszystko tylko nie dla pacjenta.