lekarz Ewa Dąbek

Pani doktor jest sympatyczna i ma dużą wiedzę z zakresu okulistyki. Kilka lat temu trafnie , bo na 99% zdiagnozowała u mnie stożek rogówki... Skierowała mnie na szczegółowe badania do Warszawy. Diagnoza się potwierdziła... Moim zdaniem najlepsza okulistka w Tomaszowie i nie tylko. Będąc na badaniu w Warszawie w Centrum Leczenia Jaskry i Chorób Oka lekarz , po serii badań nie postawił trafnej diagnozy i nie skierował mnie na dodatkowe badania... Szczerze polecam.

Poświęciła dużo czasu żeby właściwie rozpoznać chorobę.Byłam u innego lekarza ale nie było poprawy.Jestem jej wdzięczna i mam nadzieję że problemy już nie powrócą.

Miły i kompetentny lekarz.W przystępny sposób wytłumaczyła mi moją chorobę poświęcając dużo czasu.Zaleciła właściwe leczenie. Jest duża poprawa.

Miły i kompetentny lekarz.W przystępny sposób wytłumaczyła mi
moją chorobę poświęcając dużo czasu.Zaleciła właściwe leczenie.
Jest duża poprawa.

Niekompetentna lekarka postawiła zła diagnozę człowiek tydzien czasu męczył sie zanim trafił z poważna chorobą oka do szpitala .... NIE POLECAMY NIKOMU !!!!!!!!

Absolutnie polecam!! Miła i kompetentna lekarka. Nie spogląda jak co niektórzy na zegarek, ma czas dla każdego pacjenta. Noszę i soczewki i okulary. I jedne i drugie świetnie dobrane, tak, żeby oko pracowało. POLECAM bez wahania!!!

Bardzo dobry lekarz.Poświęca dużo czasu na rozmowę z pacjentem. Trafne rozpoznanie mojej choroby potwierdzone podczas leczenia chirurgicznego w klinice w Łodzi.

Bardzo dobry lekarz.Poświęca dużo czasu na rozmowę z pacjentem.
Trafne rozpoznanie mojej choroby potwierdzone podczas leczenia
chirurgicznego w klinice w Łodzi.

Jest beznadziejna i postawiła złą ,diagnozę !!!!1111!!

Jest beznadziejna i postawiła złą ,diagnozę

!!!!1111!!

Mam bardzo nietypowa wadę wzroku, a zawsze mam naprawdę dobrze dobrane okulary- a obecnie, pomimo sporych trudności- soczewki. POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM!!!

Jest niezwykle kompetentna i życzliwa dla pacjentów

Jest niezwykle kompetentna i życzliwa dla pacjentów

REWELACJA! Nie zmienię okulisty nigdy :)))

REWELACJA! Nie zmienię okulisty nigdy :)))