Ewa Dąbrowiecka

Jest bardzo miła lubi rozmawiać odpowiada na każde pytanie moja córa bała się bardzo a j jak poszła do pani ewy nie było żadnego problemu

Pani doktor bardzo profesjonalna, a zarazem bardzo miła. Dzieki niej strach przed dentysta minął. Jest bardzo delikatna, a przy tym dokładna. Polecam w 100%.

Pani Ewa jest bardzo dobrym fachowcem. Poprawiala mi plomby po innym nieprofecjonalnym leskim stomatolgu, który zostawił mi pruchnice i wszytko zaczęło się psuć. Zęby robiła kilka lat temu i do dzisiaj nic się z nimi nie dzieje. Ponadto pani Ewa przyjęła mnie bez problemu poza kolejką z bólem zębów za co jestem jej bardzo wdzięczna. Naprawdę jest godna polecenia.

Leczenie zębów u pani Ewy to przyjemność.*****************************************************************************************

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Sanok"?

Sanok Jana Pawła

Mickiewicza 6/5
38-500 Sanok
Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny i Medycyny Pracy "NAFTA-MED"
Daszyńskiego 20A
Grunwaldzka 3/1