lekarz Ewa Demidowicz

Pediatra, Wizyty domowe

Polecam bardzo! Byliśmy w sprawie kontroli dot. hematologii, ale Pani Doktor od razu dała nam skierowania do neurologa i na rehabilitacje. Okazało się, że to podstawa przy wcześniaku, a niestety nie dostaliśmy tego od naszego pediatry. Jestem jej bardzo wdzięczna, że mimo że przyszliśmy z innym problemem zajęła się naszym synkiem kompleksowo!

Pani doktor jest świetnym lekarzem. Polecam w 100%.Juz żałuje, że moja córka za rok kończy 21 lat i będzie musiała przejść do poradni dla dorosłych. Takich lekarzy nam potrzeba. Wszystko wytłumaczy w spokoju. Pani doktor pozdrawiam.

Pani doktor pozdrawiam.

Oczywiście polecam.Nikomu innemu nie powierzyłabym mojego dziecka.P,doktor przyjmuje w Centrum Medycznym "Nad Brdą" jak również w Szpitalu Jurasza na oddziale onkologicznym.

Pani doktor leczy mojego syna na oddziale onkologicznym od lutego tego roku jestem zadowolona z współpracy z nami dba bardzo o swoich pacjentów.Jest lekarzem godnym polecenia!

Świetna Pani Doktor!!!Syn jest po trzech operacjach,córka alergiczką nie wiadomego pochodzenia,a nasza Pani Doktor zawsze radzi sobie z doborem leków czy chorobą!Tylko raz poszłam do innego lekarza i gorzko tego pożałowałam,skończyło się na zapaleniu płuc u syna i nie wiem co by było gdyby nie Pani Doktor!Szybka reakcja,wziewy(sterydy),ale obyło się bez szpitala!Bardzo dziękuję Pani doktor za wszystko!!!Jak wyjedziemy to zabieramy Panią ze sobą!!!

Pani Doktor przyjmuje w Centrum Medycznym "Nad Brdą" na ulicy Dworcowej. Jest to najlepszy lekarz jakiego do tej pory spotkałam.

W niedziele z dzieckiem odwiedziłam Pania doktor w Fundacji Zdrowie Dla Ciebie i mimo późnej pory zostałam mile przez Panią doktor zaskoczona. Pani doktor bardzo dokładnie zebrała informacje dotyczące choroby mojej córeczki, po czym przeprowadziłą równie dokładne badanie. Juz dzisiaj zaobserwowałąm znaczną poprawę zdrowia, za co bardzo dziękuję. Polecam Pania doktor mamom wszystkich kilkuletnich coreczek.

Świetny lekarz brakuje nam takich moje starsze dziecko ma 7 lat choruje od 3miesiąca życia nie spotkałam tak oddanego swojej pracy lekarza jedynie czego żałuje to nie wiem gdzie jeszcze przyjmuje poza gabinetem w Fundacji Zdrowie Dla Ciebie.

Polecam wszystkim rodzicom chorych dzieci. Pani doktor dokładna, kompetentna i miła.

Profesjonalistka w całej rozciągłości. Radzi sobie z każdą sytuacją, z sprawami błachymi jak i poważnymi. Rewelacyjnie nawiązuje kontakt z moimi dziećmi. Prezentuje nowoczesną wiedzę. Bardzo polecam panią doktor!!!!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Bydgoszcz"?

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz
NZOZ Prywatna Przychodnia Stomatologiczna "ELDENT"
ulica Glinki 81
85-861 Bydgoszcz