lekarz Ewa Demidowicz

Pediatra, Wizyty domowe

Bardzo miła, kompetentna, dokładna. Takich lekarzy brakuje. Prezentuje kompleksową wiedzę medyczną, odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości.

Polecam w 100%. Kompetentna, pomocna, a do tego bardzo miła. Jedyny lekarz, któremu bezgranicznie ufam. Krótko, rzeczowo i na temat!

Najlepsza Pani doktor!!! Leczenie, diagnozy,podejrzenia w punkt. Lekarka z powołania, z czystym sercem polecam 🥰 Podejście do dziecka, szczegółowa, poświęcony czas w gabinecie w 100% 100/10 pkt.

Nie tylko lekarz ale też prawdziwy Anioł :) w dzisiejszych czasach tylko szukać takiego lekarza ze "świecą" pełna empatii, poświęca swój czas w 100 %. Gołym okiem widać że to nie tylko jej praca ale prawdziwe powołanie do pomagania innym.

Pani doktor jest świetnym lekarzem. Polecam w 100%.Juz żałuje, że moja córka za rok kończy 21 lat i będzie musiała przejść do poradni dla dorosłych. Takich lekarzy nam potrzeba. Wszystko wytłumaczy w spokoju. Pani doktor pozdrawiam.

Pani doktor pozdrawiam.

Polecam bardzo! Byliśmy w sprawie kontroli dot. hematologii, ale Pani Doktor od razu dała nam skierowania do neurologa i na rehabilitacje. Okazało się, że to podstawa przy wcześniaku, a niestety nie dostaliśmy tego od naszego pediatry. Jestem jej bardzo wdzięczna, że mimo że przyszliśmy z innym problemem zajęła się naszym synkiem kompleksowo!

Oczywiście polecam.Nikomu innemu nie powierzyłabym mojego dziecka.P,doktor przyjmuje w Centrum Medycznym "Nad Brdą" jak również w Szpitalu Jurasza na oddziale onkologicznym.

Pani doktor leczy mojego syna na oddziale onkologicznym od lutego tego roku jestem zadowolona z współpracy z nami dba bardzo o swoich pacjentów.Jest lekarzem godnym polecenia!

Pani Doktor przyjmuje w Centrum Medycznym "Nad Brdą" na ulicy Dworcowej. Jest to najlepszy lekarz jakiego do tej pory spotkałam.

Świetny lekarz brakuje nam takich moje starsze dziecko ma 7 lat choruje od 3miesiąca życia nie spotkałam tak oddanego swojej pracy lekarza jedynie czego żałuje to nie wiem gdzie jeszcze przyjmuje poza gabinetem w Fundacji Zdrowie Dla Ciebie.