Ewa Dereszak-Kozanecka

Psychiatra

Kobieta jest dziwna! Co spotkanie zadaje dziwne pytania: „czy słyszysz jakieś glosy?”, a może widzisz dziwnych ludzi? A może masz przeświadczenie, iż ktoś cię obserwuje? A może wydaje Ci się, iż nagle sikasz krwią? Albo widzisz jakieś cienie/duchu? – i tak na każdym spotkaniu seryjka wkurzających pytań przez 2 lata! A może masz dziwne myśli np. że nagle stół pojawia się na środku drogi? Boże – zwróciłem się do kobiety z innym problemem! Żona mnie zostawiła, byłem po rozwodzie zdruzgotany i załamany psychicznie!!! Miałem myśli samobójcze i byłem w depresji!!! Dla tej kobiety nie byłem w żadnej depresji i nie byłem zalany! Od razu na 1 spotkaniu przepisała mi lek zolafren!!! Okłamała mnie, iż nie wywołuje żadnych skutków ubocznych!. W 2 miesiące przytyłem 20kg, dalej nie mogę spać! Przez fakt, iż nie mogłem normalnie funkcjonować straciłem prace i mieszkanie, a po tym leku było jeszcze gorzej! STANOWCZO ODRADZAM!!! Pomógł mi inny lekarz z Nowego Sączą, ale dopiero 2 lata później, który przepisał mi Relanium (nie wiedziałem, że takie wspaniale leki istnieją).

A tobie ta co: 2 lata szprycowała mnie zolafrenem, po którym było jeszcze gorzej. Ale ona twierdzi iż: pacjent ze schizofrenia twierdzi, iż nie ma schizofrenii! Pacjent nie akceptuje choroby! Potrzeba czasu na to, aby leki zaczęły działać (ile mam czekać? Przez 2 lata nic! Zupełnie nic!!! Żadnej poprawy!!!) ODRADZAM!!! Poznałem wielu innych pacjentów, którym w podobny sposób próbuje wmówić schizofrenie! Ludzie przez wiele lat przyjmują rożne psychotropy, które nic im nie pomagają, a wręcz jeszcze bardziej szkodzą! ODRADZAM!!!

Pani doktor poświęca dużo czasu pacjentom, jest bardzo uprzejma i przede wszystkim zaangażowana w swoją pracę. Zbiera dokładny wywiad, nie szafuje lekami, jej diagnozy są trafne, poza tym ma podejście holistyczne: szuka przyczyn choroby w życiu prywatnym i zawodowym pacjenta, doradza, jak zmienić sposób funkcjonowanie etc. Bardzo polecam!!

Nie tylko lekarz ale przede wszystkim człowiek chętny do pomocy. Specjalista godny polecenia pod każdym względem.

Pani doktor godna polecenia. Bardzo przykłada się do swojej pracy i stawia trafne diagnozy. Polecam!!!!