lekarz Ewa Dłużniewska

Lekarz ten zawsze wysłucha pacjenta oraz przepisze niezbędne badania w celu postawienia diagnozy. Jest osobą miłą w obyciu. Z powodzeniem leczy m.in. nadciśnienie tętnicze przy wysokich wartościach początkowych (170/100) z wysokimi skokami (do 220/140 w moim przypadku). Po wykonaniu badań mających na celu wykrycie przyczyny i zażywaniu przepisanych leków wartości ciśnienia uległy całkowitemu unormowaniu w przeciągu kilku miesięcy. Lekarza tego polecam zarówno do leczenia chorób krótkich (grypa, zapalenie oskrzeli, krtani. itp.) jak i leczenia chorób przewlekłych oraz wrodzonych, które zostały prawidłowo u mnie rozpoznane. Stan chorego kontrolowany jest poprzez wizyty ...

Stan chorego kontrolowany jest poprzez wizyty kontrolne oraz badania laboratoryjne i/lub obrazowe zależnie od choroby, na którą choruje pacjent.

Doktor nigdy nie bagatelizuje problemów pacjenta, jeżeli pacjent czuje uporczywy ból, może liczyć na odpowiednie badania obrazowe i inne w celu ustalenia przyczyny. Może także liczyć na skierowanie do specjalisty lub na L-4, o ile posiada ubezpieczenie NFZ.