lekarz Ewa Dobryjanowicz-Trepińska

Przez nią straciłam ponad 1000 zł - na wizycie na nfz w przychodni miejskiej, jako antykoncepcję zaproponowała mi wkładkę wewnątrzmaciczną, przy czym poinformowała mnie, że takie zabiegi wykonuje tylko prywatnie w swoim gabinecie - czym mnie okłamała, bo ten zabieg jest w 100 % refundowany! o czym ani przez moment nie wspomniała. Do tej pory ją polecałam, mimo wielu negatywnych opinii wokół, ale czuję się oszukana i będę każdemu ją odradzać

naprawde polecam wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze ,niesamowity kontakt z Panią doktor, opisuje każde usg które wykonuje podczas wizyty ,zawsze wszystko dokładnie wytłumaczone polecam ,polecam,polecam !!

Może i kompetencje ona ma,ale ja osobiście bym jej nie poleciła,jest zbyt wymądrzała i uważa sie za kogoś z wyższych swer.Prowadziła moja ciąże która dociągła do 27 t.c potem zajeła sie mną klinika na Polnej w Poznaniu i całe szczeście.Ja nie polecam.

Bardzo dobry ginekolog dwie ciążę mi prowadziła,jest sympatyczna,uprzejma i delikatna.potrafi prawidłowo zadbać o swoją pAcjentke wiec każdej kobiecie polecam.

Najlepszy lekarz na świecie, Cierpliwa, delikatna i wyrozumiała

Polecam,zna się na tym co robi,jest miła i grzeczna dla pacjentek.Sprawdziłam,rodziłam u p doktor.POLECAM

Polecam-wspaniała osoba,znająca się na tym co robi-polecam

Polecam-wspaniała osoba,znająca się na tym co robi-polecam