lekarz Ewa Doniewicz-Rudziak

2,4
2,1
2,4
2,2

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEJ LEKARKI. ZERO WIEDZY MEDYCZNEJ. WIZYTA JEST ZALEZNA OD CHUMORU TEJ PANI. MOJEGO SYNKA LECZYŁA SYROPKAMI NA PRZEZIĘBIENIE, A OKAZAŁO SIĘ, ŻE DZIECKO MA ASTMĘ, NIESTETY ZDIAGNOZOWAŁ TO INNY LEKARZ, PONIEWAŻ pANI DR POMINO SUGESTI RODZICÓW NIE PODJĘŁA LECZENIA. ZBAGATELIZOWAŁA PROBLEM!! NIE POLECAM!!!! PODWAŻ WIEDZĘ I AUTORYTET INNYCH LEKARZY, GDZIE SAMA NIE MA ZBYT DUŻEJ WIEDZY MEDYCZNEJ. RODZICE UNIKAJCIE TEGO LEKARZA, JESLI CHCECIE MIEĆ ZDROWE DZIECI!!!!

Wzbudzila moje zaufanie, jak dla mnie polecam jako pediatre

Wzbudzila moje zaufanie, jak dla mnie polecam jako pediatre

Pani dr profesjonalnie i indywidualnie podchodzi do problemu pacjenta. Dzięki jej umiejętnościom szybko powróciłem do zdrowia! Zdecydowanie jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu.

Pani doktor niestety nie jest osobą kompetentną, słabo diagnozuje choroby - wraca się do drugiego lekarza po rozwinięciu choroby. Jest mało uprzejma i nie jest lekarzem "z powołania " !! W końcu w Legnicy jej nie chcieli to przyjeła ją nasza Chojnowska placówka !!

Pani doktor niestety nie potrafi zdiagnozować choroby. Mojej córeczce nie potrafiła pomóc, twierdząc, że dziecko ma "zły humor", mimo sugestii, że to może uszy. W rezultacie okazało się zapalenie obu uszu a nie kaprysy dziecka!!

bardzo kompetentna za malo wylewna najlepsza w chojnowie

bardzo kompetentna za malo wylewna najlepsza w chojnowie