Wizyta przebiegała w atmosferze napięcia i niechęci do pacjenta. Lekarz oczekiwał ode mnie znajomości rzeczy i niecierpliwił się gdy pytałam o problemy związane z niedoczynnością. Kilka razy powtórzona informacja niech się pani nauczy z tym żyć. No to się uczę. Pani doktor powiedziała, że mogę sobie sama dozować hormon tarczycy w zależności od samopoczucia. Nie otrzymałam skierowania na potrzebne badania.

Jestem po kilku wizytach u pani doktor ale wiem, że to właśnie u niej chcę się leczyć na tarczycę. Jest bardzo miła i widać, że posiada ogromną wiedzę. Diagnoza o nadczynności tarczycy spadła na mnie jak grom z jasnego nieba ale pani doktor przekonała mnie, że przy dobrze dobranych lekach i odpowiednim stylu życia da się normalnie żyć.

Jestem co prawda nową pacjentką pani doktor ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczona po wizycie u niej.Wszystko zostało mi dokładnie wytłumaczone: przyczyny, objawy i leczenie. Właśnie rozpoczęłam leczenie i na razie czuję się bardzo dobrze, wydaje mi się, że nie będę musiała zmieniać leków. Polecam

Pani Doktor od lat leczy moją mamę i od niedawna też mnie.Kiedy odebrałam wyniki z podwyższonym tsh nie miałam wątpliwości, że udam się z tym do Doktor Styk bo wiem jak dobrze leczy moją mamę i jakie ma podejście do pacjentów. Polecam

Zrobiłam sobie badania krwi i okazało się,że mam problemy z tarczycą, trafiłam do dr Drozd-Styk i potem wszystko potoczyło się bardzo szybko: dodatkowe badania, diagnoza, dobór leków. Cieszę się, że od razu trafiłam na dobrego lekarza i mogę normalnie funkcjonować.

Znakomity lekarz .Prowadzi mnie w mojej chorobie od 15 lat.Po zdiagnozowania guzków przekonała mnie do operacji .Od lat kontroluje moją chorobę .Dzięki niej normalnie funkcjonuję.

trafiłam na panią dr bo źle się czułam po lekach na tarczycę a mój wcześniejszy lekarz nic nie zmieniał. pani dr dobrała mi leki tak, że czuję się o niebo lepiej niż wcześniej. poza tym jest bardzo miła i serdeczna. polecam

Pani doktor leczy mnie już kilka lat na niedoczynność tarczycy. Już na samym początku dobrała mi odpowiednie leki, po których moje zdrowie zaczęło się poprawiać i ten stan utrzymuje się do dziś. Polecam

Ok kilku lat choruję na tarczycę, chodziłam do wielu lekarzy ale poprawa zdrowia była chwilowa, odkąd chodzę do doktor Drozd-Styk czuję się bardzo dobrze i mam nadzieję, że tak zostanie (nie zapeszając ;))

Bardzo dobra lekarka, świetnie zna się na tym co robi i dzięki temu bardzo szybko stawia diagnozę i rozpoczyna leczenie. Polecam

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Lublin"?

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin
Lublin

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46
20-046 Lublin