dr Ewa Drzewiecka

2,5

Najgorszy pediatra na jakiego trafiłam w Warszawie. Niestety złe opinie tutaj mają odzwierciedlenie w rzeczywistości, zupełnie brak podejścia do dzieci, arogancka. Na córkę przez całą wizytę mówiła „on”, nie słucha co się do niej mówi, pyta po kilka razy o to samo. Radzę unikać tej doktor.

Po przeczytaniu opinii długo zastanawiałam się, czy wybór tej Pani doktor będzie słuszny. Po wizycie powiem tak... Przewrażliwione mamy, może rzeczywiście powinny wybierać lekarza, który Ich i dzieci pogłaska i będzie dla nich super miły, a co za tym idzie prócz tego nic z tej wizyty innego nie wyniknie. Ja, oceniając Panią doktor mogę powiedzieć jedno. Może nie słodzi, czego inni oczekują, ale dla mnie - nie od tego - jest lekarz. Za to jest: UPRZEJMA, KOMPETENTNA i RZECZOWA. A tego oczekuję od lekarza. Wizyta jak dla mnie na 5+. Na pewno wrócimy. Dziękujemy Pani Doktor

Pani Doktor, to lekarz z powołania. Ma ogromną wiedzę, potrafi dobrze i skutecznie dobrać leczenie tak, że dziecko po tygodniu jest zdrowe, a nie jak do tej pory podczas innych infekcji miało przez 3 tygodnie kaszel i słyszeliśmy "poinfekcyjny". A co dla nas najważniejsze, nie daje antybiotyków jak cukierków, tylko stara się leczyć z jak najmniejszą szkodliwością dla małego pacjenta. Mam nadzieję, że będzie jeszcze długo pracowała w Enelmedzie, bo nie wyobrażamy sobie bez Niej leczenia naszego dziecka.

Nie rozumiem czemu taka osoba pracuje z dziećmi, wszystko jej przeszkadza, dzieci najlepiej jakby po wejściu do gabinetu w ogóle nie oddychały. Bylismy na wizycie w Enel Medzie. Brak jakiejkolwiek empatii z jej strony, byłam sama z dwójką dzieci, Pani doktor bardzo wolno pisała na komputerze, problemy z pamięcią także chyba ma bo o wagę syna pytała 4x, za to badanie wykonała bardzo szybko. Dla mnie ta lekarz jest na czarnej liście. Cieszę się, ze jest mogę wyrazić swoją opinie o tej lekarz i przeczytać co inni piszą, zdecydowanie omijać szerokim łukiem, a Pani doktor niech lepiej pomyśli o emeryturze.

Odradzam wizytę. Okropna kobieta która nie powinna zajmować się dziećmi. Jest arogancka, pozbawiona empatii i uczuć. Zero podejścia do dzieci. Oceniam bez emocji i obiektywnie... Stwierdziła astmę u dziecka bez żadnych badań, bez oględzin tylko na "czuja" .

Bardzo dziękujemy za poświęcony czas. Na pewno będziemy wracać do Pani doktor ponownie. Lekarka z ogromną wiedzą, bardzo kulturalna, z dobrym podejściem do dzieci. Leczy skutecznie i uważa co przepisuje dzieciom, nie daje antybiotyków przy każdym kaszlnięciu jak inni.

Bardzo kompetentna i konkretna lekarka. Przez ostatnie półtora roku moje dziecko praktycznie nie choruje, wczesniej miało zerową odporność i wiecznie wpychane antybiotyki. Moja córka uwielbia Panią doktor

Arogancka , niemiła i bezczelna. Kaszlące dziecko strofuje "ale nie kaszl na mnie" , rodzica nie słucha i nie szanuje ....jedyne leki to syropek na bazie bzu. Mówię że syn jest bardzo osowiały i nie ma siły na co lekarka odpowiada " a co pani chce żeby chodził jak na haju?" Unikać!!! Uciekać przed takim lekarzem!!!

Zdecydowanie nie polecam! Bylam u pani dr 2 razy o za kazdym razem posadza mnie ze przychodze zeby wymysic zwolnienie. Dziecko do żlobka nie chca przyjac a wg pani dr dzieco zdrowe...

Zdecydowanie nie polecam!
Dziecko do żlobka nie chca przyjac a wg pani dr dzieco zdrowe...

Niestety Pani doktor nie ma podejścia do dzieci, jak dla mnie tylko na nie warczy, pracuje za karę z małymi pacjentami ? Nie wiem, co do kompetencji ciężko stwierdzić, bo małe dziecko 2,5 roku nie potrafi nabrać powietrza przy osłuchiwaniu ... nie polecam i sama będę omijała doktor.