lekarz Ewa Edelmuller

Okulista

2,3

Najgorsza okulistka jaką znam, a raczej znachorka... Jak lekarz okulista może zlekceważyć błyski w oku u pacjentki, które są objawem odklejania siatkówki ??? Moja mama chodziła do niej regularnie, zgłaszała jej te błyski w oku, doktorka twierdziła że wszystko jest w porządku. A kiedy mama nagle przestała widzieć na lewe oko, bo siatkówka się odkleiła, pojechała do niej, to z łaską ją przyjęła i nawet nie pokierowała gdzie szukać pomocy, do jakiego szpitala jechać...powiedziała: "trzeba szukać na internecie" ... Pojechaliśmy z mamą do Gorlic, nie przyjęli nas. Pojechaliśmy do Krakowa ...

Najgorsza okulistka jaką znam, a raczej znachorka...
Jak lekarz okulista może zlekceważyć błyski w oku u pacjentki, które są objawem odklejania siatkówki ??? Moja mama chodziła do niej regularnie, zgłaszała jej te błyski w oku, doktorka twierdziła że wszystko jest w porządku. A kiedy mama nagle przestała widzieć na lewe oko, bo siatkówka się odkleiła, pojechała do niej, to z łaską ją przyjęła i nawet nie pokierowała gdzie szukać pomocy, do jakiego szpitala jechać...powiedziała: "trzeba szukać na internecie" ... Pojechaliśmy z mamą do Gorlic, nie przyjęli nas. Pojechaliśmy do Krakowa do szpitala na Rydygiera, zrobili operację opasania gałki ocznej, ale na drugi dzień po operacji zrobiło się przedarcie i mama nie widziała już na to oko w centralnej części. Pokierowali na kolejną operację do innego szpitala "na wzgórzach" na wiktrektomię. Niestety mama od czasu pierwszej operacji miała kolejnych 9 operacji (pojawiło się uczulenie na materiały w oku i trzeba było wszystko usuwać). Nieustanny ból oka, ciągłe stany zapalne, nawet zapalenie oczodołu i hospitalizacja. Nie wspomnę ile leków przeciwbólowych, antybiotyków mama musiała w ciągu tych 5 lat walki o oko zażywać. To wszystko doprowadziło do stanów depresyjnych również i leczenia. Kiedy błyski pojawiły się w drugim oku już wiedzieliśmy że potrzebuje natychmiastowego laserowania oka żeby zabezpieczyć przed odklejeniem. Zabieg był wykonany w Pradze i prawe oko jest uratowane.
Gdyby ta doktorka umiała rozpoznać co oznaczają błyski w oku, nasza mama nie musiałaby przechodzić przez tę gehennę trwającą 5 lat. Teraz mama po tylu operacjach na lewym oku, nie dość że już nie będzie nigdy widzieć to jeszcze ma uszkodzone nerwy i mimo leczenia w klinice leczenia bólu różnymi wlewami dożylnymi, i silnymi lekami przeciwbólowymi musi mieć usunięte oko 😞 Nie musiałaby tego wszystkiego przechodzić, gdyby ta okulistka pierwszego kontaktu znała się na swojej profesji. Wystarczyłby zabieg laserowania i oko byłoby zabezpieczone przed odklejeniem siatkówki.
Zdecydowanie NIE POLECAM i wręcz OSTRZEGAM innych przed tą okulistką!

bardzo miła PANI i wie co patrzy z oczu,jakie choroby.pozdrawiam Ewe Leszek.bardzo Pnią lubie ,widze jak jastrząb

bardzo miła pani i naprawdę dba o pacjeta, po prywatnej wizycie w cenie dostałem 2 wizyty kontrolne więc nie kroi na kasę jak inni

STANOWCZO ODRADZAM!!!!!!!, pani doktor niekompetentna, zbagatelizowala niepokojące objawy związane z odklejaniem siatkówki, wmawiala że wszystko jest w porządku aż to doprowadziło do całkowitego odklejenia siatkówki i nieodwracalnej utraty wzroku. A wystarczyło skierować na laserowy zabieg zabezpieczenia siatkówki gdy pojawiły się pierwsze objawy odklejania.!!!

Gabinet powinien zmienić okulistę bo ta pani okulistka już na pierwszej wizycie wzbogaca się na tabletkach które sprzedaje w gabinecie o 100% droższe po 30 pln za 30 tabletek niż są w każdej aptece Słoneczna.Ponadto okulistka jest niemiła , chamska i wyje na pacjentów . Odradzam wizyty u niej !!!

nigdy więcej u niej pacjent dla niej to zero to zło konieczne które trzeba przyjąć wszystkie badania wykonuje pielęgniarka