2,9
2,9
2,7

Jakby się dało to bym nawet tej jednej gwiazdki nie dała. Umawiając telefonicznie pytałam i zapewniano mnie, że Pani dr przyjmuje dzieci z mlecznym zębami (4-latek). Wizyta prywatna, w poczekalni pusto, w gabinecie pusto, rejestracja wiedziała że jesteśmy, bo wypisywałam dokumenty... Ale czekałyśmy ponad pół godziny. Ja zwolniłam się z pracy żeby zdążyć, dziecko prosto po przedszkolu. Jak zapytałam czy w końcu możemy wejść już zniecierpliwione, bo mamy po tej wizycie rehabiltacje na którą boję się, że się spóźnimy to minęło kolejne 5minut zanim Pani dr zawołała. W gabinecie zachowanie jakbyśmy tam były za karę. Zero podejścia do dziecka, wyjaśnienia itd. Krótkie komunikaty. Najpierw owszem posłuchała z czym przychodzimy na konsultacje, że z zaleceń logopedy, że już dużo wypracowane ćwiczeniami ale mamy zaleconą konsultacje do rozszerzenia podniebienia. Kazała córce zagryźć zęby, przełknąć ślinę i powiedziała, że jest za mała i nic nie da się zrobić. Przyjść za rok. Na pytanie czy za rok coś się uda zrobić, jakieś zalecenia czy tylko przyjść za rok się "pokazać" to również wymijająco odpowiedź, że w takim razie mamy przyjść jak wyjdą "szóstki" i zobaczymy... Ostatecznie czekałyśmy prawie 40minut na prywatną wizytę która trwała może 3minuty i wyszłyśmy z niesmakiem... Zainkasowano 200zł co uważam za grubą przesadę, bo Pani dr nic nie zrobiła. Na pewno poszukam kogoś innego z polecenia, a to miejsce będę omijać szerokim łukiem...

Czytam te niepochlebne opiniena temat przychodni i jestem w szoku.Muszę sprostować.NIGDY PANI DR FAJT ANI PANIE ASYSTENTKI NIE BYLY DLA NAS NIEMIŁE!!Do tej przychodni najpierw chodziłam z córką na nfz(mniejsza wada,zęby pięknie wyleczone)Potem syn.Wada b.poważna.Trzeba było rozszerzyć górną szczękę.I wusunąć ją do przoduNajpierw refundowany.Pani doktor od razu powiedziała,że spróbujemy refundowanym,ale jest metoda skuteczna ale nierefundowana.Cóż nie dziwota.Nfz zawsze oszczędza na pacjentach.Najpierw ten refundowany,później aparat twarzowo szczękowy (prywatnie)P dr.Osiągnęła zadowalający ją efekt.Za jakiś czas znow refundowany.Trwa to już trochę,ale są świetne efekty. Cóż za durne komentarze,że bez informacji i zgody spiłowała ...

Cóż za durne komentarze,że bez informacji i zgody spiłowała zęby.!Wcześniej obuchem Was otumaniła?
My zarówno na kasęjak i prywatnie zawsze jesteśmy przyjmowani grzecznie.Nigdy nie słyszałam w poczekalni jakichś scysji z pacjentami.
Fakt czasem są opòźnienia ,ale cóż ,taka profesja.
Mama Martyny i Piotra

TRAGEDIA!!!!!! Zniszczyła mi zęby. Zniszczyła mi stawy żuchwowe, jak widać z poprzednich opinii robi to wielu pacjentom, też bez mojej zgody i co więcej wbrew mojemu sprzeciwu piłowała mi zęby, zupełnie nie potrzebnie. Przy tym jest ordynarna, traktuje ludzi jak gorszych od siebie. Denna pod każdym względem!!!!!!!

Nie polecam, chodziłem z synem ... pani doktor stwierdziła, że syn musi poddać się operacji u chirurga szczękowego. Gdy ten, skonsultował przypadek ... o mało się nie przewrócił, pokręcił głową i zasugerował zmianę doktora, co też niezwłocznie wykonałem. Z daleka omijam jej gabinet.

Byłam z dzieckiem u dr Fajt kilkanaście razy, totalne rozczarowanie, traktowanie pacjenta przedmiotowo, zero pokory. Więcej szacunku Pani Fajt do swoich pacjentów ale także do ludzi!!!!!!!!!!!!! I proszę nie zapominać że to dzięki nim ma pani pracę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Byłam świadkiem wielu sytuacji gdzie widoczne jest inne podejście do pacjentów z tzw. kasą czyli tych którzy nie korzystają ze świadczeń NFZ-towskich. ŻĘNADA. Tacy lekarze, którzy stosują podział na pacjentów pod względem zasobności portfela, powinni zmienić zawód!!! Zdecydowanie odradzam.

Nie polecam , leczyła mnie 4 lata , kazała usunąć 3 zdrowe zęby, zrobiła bez mojej wiedzy przestrzeń między zębową na implanta teraz nic się nie da innego wstawić, za wszystko trzeba było płacić dużą kasę, uszkodziła mi ząb oraz mam problemy ze szczęką, teraz po 7 latach wszystko się rozjeżdża. Na początku wszystko pięknie ale teraz nigdy bym jej nie wybrała. Zniszczyła mi zęby.

Najlepsza pani doktor jaką znam,wyleczyła moją okropną wadę zgryzu.Byłam świadoma,że nie wszystko da się zrobić, a tu wbrew moim oczekiwaniom piękne równe zęby i wyleczona wada - ręka fachowca.Po zdjęciu aparatu popłakałam się ze wzruszenia efekt jest niesamowity ,mam 36 lat aktorski uśmiech i całe życie przed sobą .Polecam tą panią doktor,która wzbudziła moje zaufanie .Jest to osoba bardzo uprzejma ,kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego.Jeszcze raz polecam najlepszego specjalistę na Śląsku!!!!!!!!!!!!!!!!

Mało informacji , co chwilkę jakieś nowe rzeczy dochodzą np :ortorama, inne wkładki , i wychodzisz z gabinetu a tu tylko następne 200 zł , 300 zł ,400 . Aparat 2000 góra i 2000 dól i oczywiście koszt 100 zł za kontrolę jednej szczęki

Beznadziejny ortodonta ODRADZAM!!!!!! Leczyła mnie 4 lata aparatem ortodontycznym stałym. Niedość, że zniszczyla mi zęby- najpierw zpiłowała, a potem beszczelnie zaproponowała licówki, to na dodatek zaczęłam mieć problemy ze szczęką. Poszłam do innego ortodonty z tym co mi zrobiła i ZAŁAMAŁ RECE!!!!!

Zanim przyszłam do pani Fajt byłam u innej ortodontki która chciała mi usunąć 4 zdrowiutkie zęby. Kiedy przyszłam do pani doktor ona powiedziała że zachowam całe uzębienie. Bardzo polecam panią doktor. Pacjentka która ma 12lat.