dr n. med. Ewa Fenc-Czajka

Gastroenterolog, Gastrolog

Dr. Ewa Fenc-Czajka to wspaniały specjalista, 2 lata temu wykonałam test na nietolerancje, co odmieniło moje życie, musiałam zmienić dietę, ale opłaciło się pozbyłam się wielu problemów zdrowotnych m.in. przewlekłego przeziębienia i schudłam ponad 8kg. Serdecznie polecam :)

Pani doktor jest osobą o niebywałej wiedzy i doświadczeniu a jednocześnie bardzo miłą, przy której człowiek się "otwiera". Jej diagnoza okazała się bardzo trafna. Stosując się do zaleceń pani doktor schudłam. Przestałam tracić czas, pieniądze i zdrowie na wizyty u kolejnych specjalistów, i na kolejne lekarstwa. Czuję się znakomicie. Szczerze polecam, bo naprawdę warto.

Do Pani Doktor trafiłem przez przypadek. Polecił mi ją inny lekarz. Bardzo fachowo i trafnie zdiagnozowała mój przypadek, a badania na które mnie wysłała to potwierdziły. Dodatkowo otrzymałem dietę po której nie odczuwam takich okropnych wzdęć jak miałem wcześniej.

Doktor Ewa jest wspaniałym specjalistą, dzięki niej poradziłam sobie z borykającym mnie od dawna problemem dodatkowych kilogramów. Kompleks, rzetelnie przeprowadzonych badań pozwolił na zdiagnozowanie jakich pokarmów powinnam unikać. Pozwoliło mi to na utratę wagi, bez rezygnacji z 5 posiłków dziennie. Jedyną zmianą było wyeliminowanie mącznych produktów i wprowadzenie większej jakości lepszych gatunkowo i zdrowszych składników. Polecam serdecznie. Ewa Kotowska

Ewa Kotowska

Do kliniki zostalam przyjeta o czasie, nie czekalam nawet minuty co dla mnie bardzo wazne bo zawsze sie spiesze. Pani doktor to przemily czlowiek, wysluchala moich bolaczek, bardzo dokladnie zbadala- tak zbadana to bylam chyba tylko we wczesnym dziecinstwie. A pozniej bardzo szczegolowo wytlumaczyla proces odchudzania, ktok po kroku, przejrzyscie. Nastepnie pani dietetyk pytala o upodobania zywieniowe, styl zycia itp i ustalila do mnie diete. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Szczerze polecam.

Dr Czajka jest bardzo dobrym specjalistom, dzięki jej nowoczesnym pomysłom zdecydowałam się na zrobienie testu nietolerancji. Nie jest on tani ale nie żałuję ani jednej wydanej złotówki bo odzyskałam wreszcie zdrowie. Wcześniej chodziłam do dermatologa, ginekologa i endokrynologa i dopiero zmiana diety (nie jem teraz niektórych produktów ) pomogła mi :) Bardzo polecam i pozdrawiam Panią doktor.

witam, leczę się u Pani Doktor kilka miesięcy. Dzięki niej schudłam prawie 15 kg. ;-) Polecam każdemu

Leczę się u Pani Doktor już kilka miesięcy. Nie zgadzam się z poprzednimi opiniami. Uważam, że mało jest takich lekarzy, którzy mają takie dobre podejście do pacjenta. Bada dokładnie pacjenta a jeśli zachodzi potrzeba wykonana USG i EKG. A oprócz leczenia farmakologicznego dostałam dietę leczniczą od dietetyka.

W swojej pracy posługuje się kłamstwem dla własnych korzyści... To rzuca cień na wszystko... Prowadzi klinikę jako rodzinny interes nie informując uczciwie pacjentów.

jedyny lekarz ktorego polecilabym wszystkim ktorzy maja problemy z waga.ja po okiem pani doktor schudlam 32 kg i dzieki jej wskazowkom do dzisiaj nie odzyskalam ani grama.wiecej takich lekarzy ktorzy naprawde pomagaja i sa oddani sprawie pacjeta,ja ocenian uslugi pani doktor na 10.Polecam.Naprawde warto leczyc sie u tej pani doktor.Pozdrawiam.Lucyna Radzka.