dr n. med. Ewa Fenc-Czajka

Gastroenterolog, Gastrolog

Tak aroganckiego 'lekarza' nigdy nie spotkalam. po 1. Szanowna pani doktór na wstepnie w bardzo nie uprzejmy sposob mnie potraktowala po czym dodala ze inaczej niz "per szanowna pani doktor" nie moge sie do niej odzywac z racji ze cyt "szanowna pani doktor juz 40lat pracuje w zawodzie) po 2, tak jak juz w kilku opiniach zostalo napisane szanowna pani doktor (sepleniąca!) spoznia sie, i to standardem jest 30min (minimum) po czym uslyszalam ze to jej wybor kiedy przyjdzie bo cytuje "ja jako klient place ale ona wymaga bo ona ...

Tak aroganckiego 'lekarza' nigdy nie spotkalam.
po 2, tak jak juz w kilku opiniach zostalo napisane szanowna pani doktor (sepleniąca!) spoznia sie, i to standardem jest 30min (minimum) po czym uslyszalam ze to jej wybor kiedy przyjdzie bo cytuje "ja jako klient place ale ona wymaga bo ona jest tutaj krolowa".
po 3. nie szanuje opini innych lekarzy- z owiele lepszym wyksztalceniem i o wiele dluzszym starzem, mysli ze jest najlepsza na swiecie (a nie jest, wrecz przeciwnie).
po 4. nie zapytala nawet czy ja jako pacjenta choruja na cos- czy cukrzyca czy hormony cokowliek, założyla odrazu ze chce wygladac lepiej i byc cyt" fajniejsza laska"- co nie jest prawda bo jako osoba chora chcialam sie lepiej czuc i porawic stan swojego organizmu.
po 5. szanowna pani doktor umie tylko i wylacznie pracowac na wydrukach z komputera (glupiego BMI nie potrafi sama obliczyc- a przeciez 40lat temu jak szanowna pani doktor zaczynala swoja zniewalajaca kariere komputerow nie bylo) i zamiast obejrzec wyniki badan, wypisy ze szpitala i opinie lekarzy upierala sie szanowna pani doktor aby zaplacic jej 50zl za to aby komputer wyliczyl BMI (bo ona inaczej nie potrafi pracowac).
podsumowujac jest to najgorszy pseudo lekarz jakiego w zyciu bylo mi dane spotkac, kasy bierze za wszystko (szkoda ze jeszcze nie ma limitu slow za dana stawke). Baba jest ordynarna, arogancka, nie szanuje klienta, uwaza sie za pepek swiata a o zdrowiu i zdrowym odzywianiu nie ma kompletnie zielonego pojecia. Wszystkim ktorzy mysla chociazby nad wizyta u szanownej pani doktor odradzam - wiecej dowiecie sie u technika zywienia czy magsitra dietetyki o swoim organizmie albo czytajac ksiazke/internet niz tam.
A i zapomniałabym dodac ze na sam koniec zostalam wyrzucona dlatego ze zwrocilam uwage na spoznialstwo (gdzie w tym czasie w OTC byla pani Fenc- Czajka bo ostentacyjnie krecila sie jak smrod po gaciach po korytarzu doskonale wiedzac ze czekaja do niej klienci) i nie powiedzialam "szanowna pani doktor".

Pani doktor jest osobą o niebywałej wiedzy i doświadczeniu a jednocześnie bardzo miłą, przy której człowiek się "otwiera". Jej diagnoza okazała się bardzo trafna. Stosując się do zaleceń pani doktor schudłam. Przestałam tracić czas, pieniądze i zdrowie na wizyty u kolejnych specjalistów, i na kolejne lekarstwa. Czuję się znakomicie. Szczerze polecam, bo naprawdę warto.

Dr. Ewa Fenc-Czajka to wspaniały specjalista, 2 lata temu wykonałam test na nietolerancje, co odmieniło moje życie, musiałam zmienić dietę, ale opłaciło się pozbyłam się wielu problemów zdrowotnych m.in. przewlekłego przeziębienia i schudłam ponad 8kg. Serdecznie polecam :)

Do kliniki zostalam przyjeta o czasie, nie czekalam nawet minuty co dla mnie bardzo wazne bo zawsze sie spiesze. Pani doktor to przemily czlowiek, wysluchala moich bolaczek, bardzo dokladnie zbadala- tak zbadana to bylam chyba tylko we wczesnym dziecinstwie. A pozniej bardzo szczegolowo wytlumaczyla proces odchudzania, ktok po kroku, przejrzyscie. Nastepnie pani dietetyk pytala o upodobania zywieniowe, styl zycia itp i ustalila do mnie diete. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Szczerze polecam.

Doktor Ewa jest wspaniałym specjalistą, dzięki niej poradziłam sobie z borykającym mnie od dawna problemem dodatkowych kilogramów. Kompleks, rzetelnie przeprowadzonych badań pozwolił na zdiagnozowanie jakich pokarmów powinnam unikać. Pozwoliło mi to na utratę wagi, bez rezygnacji z 5 posiłków dziennie. Jedyną zmianą było wyeliminowanie mącznych produktów i wprowadzenie większej jakości lepszych gatunkowo i zdrowszych składników. Polecam serdecznie. Ewa Kotowska

Ewa Kotowska

Do Pani Doktor trafiłem przez przypadek. Polecił mi ją inny lekarz. Bardzo fachowo i trafnie zdiagnozowała mój przypadek, a badania na które mnie wysłała to potwierdziły. Dodatkowo otrzymałem dietę po której nie odczuwam takich okropnych wzdęć jak miałem wcześniej.

Dr Czajka jest bardzo dobrym specjalistom, dzięki jej nowoczesnym pomysłom zdecydowałam się na zrobienie testu nietolerancji. Nie jest on tani ale nie żałuję ani jednej wydanej złotówki bo odzyskałam wreszcie zdrowie. Wcześniej chodziłam do dermatologa, ginekologa i endokrynologa i dopiero zmiana diety (nie jem teraz niektórych produktów ) pomogła mi :) Bardzo polecam i pozdrawiam Panią doktor.

Pani "doktor" nastawiona tylko i wyłącznie na zarabianie. W epoce Meridii i Zelixy były to jej podstawowe metody odchudzania. Dodatkiem były drukowane gotowce diet. O działaniu tych dwóch leków najlepiej niech świadczy to, że zostały wycofane z obrotu w całej Unii Europejskiej. Po tym, jak Pani "doktor" zorientowała się, iż zamiast droższej Meridii można kupić Zelixę - na recepcie pojawił się znak NZ - nie zamieniać - widać umowa z producentem Meridii podpisana. Po upadku głównej linii odchudzającej (meridia, zelixa) i otwarcia nowego pięknego centrum jakoś trzeba skubać pacjentów. No i teraz Pani "doktor" ma całą gamę specyfików - dostępnych tylko u niej, najlepszych, o cudownych właściwościach, za bajońską cenę... Ogólnie nie polecam tej Pani "doktor" - to sęp na kasę - zero zainteresowania pacjentem. Jedyne co tę Panią "doktor" interesuje to Twój portfel. Po rezygnacji z jej wątpliwych usług zapewne dostaniesz do domu jej super ofertę...

jedyny lekarz ktorego polecilabym wszystkim ktorzy maja problemy z waga.ja po okiem pani doktor schudlam 32 kg i dzieki jej wskazowkom do dzisiaj nie odzyskalam ani grama.wiecej takich lekarzy ktorzy naprawde pomagaja i sa oddani sprawie pacjeta,ja ocenian uslugi pani doktor na 10.Polecam.Naprawde warto leczyc sie u tej pani doktor.Pozdrawiam.Lucyna Radzka.

Leczę się u Pani Doktor już kilka miesięcy. Nie zgadzam się z poprzednimi opiniami. Uważam, że mało jest takich lekarzy, którzy mają takie dobre podejście do pacjenta. Bada dokładnie pacjenta a jeśli zachodzi potrzeba wykonana USG i EKG. A oprócz leczenia farmakologicznego dostałam dietę leczniczą od dietetyka.