lekarz Ewa Filipowicz

Okulista

Dziękuję z całego serca Pani dr Ewie Filipowicz za to że znowu normalnie widzę. /.... zdrowie, ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, kto cię stracił. …/ Mam 64 lata . 1,5 roku temu w wypadku samochodowym na skutek silnego urazu głowy doznałem porażenia nerwu VI objawiającego się silnym zezem zbieżnym obydwu oczu. Po kilku miesiącach, nerw się częściowo zregenerował ale zez, pomimo pewnej poprawy pozostał. Poszukiwania specjalisty w sprawach zeza zaprowadziły mnie do Pani dr Ewy Filipowicz. Pomimo sporej odległości od Krakowa (ok.500 km) zdecydowałem się na wizytę. ...

Dziękuję z całego serca Pani dr Ewie Filipowicz za to że znowu normalnie widzę.
/.... zdrowie, ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, kto cię stracił. …/
Pomimo sporej odległości od Krakowa (ok.500 km) zdecydowałem się na wizytę.
Już na pierwszej wizycie Pani dr Ewa Filipowicz z całkowitym przekonaniem stwierdziła że mój problem da się naprawić. Przyjąłem tą wiadomość trochę sceptycznie, ale zdecydowałem się.
Odbyły się dwie operacje. Po pierwszej operacji (gorszego) prawego oka, widziałem znacznie lepiej, ale jeszcze miałem podwójne widzenie. Po pół roku odbyła się operacja lewego oka.
Bałem się na drugi dzień co zobaczę po zdjęciu opatrunku. Ale w końcu ten moment nastąpił......
Nie mogłem uwierzyć że to możliwe - widzę wyraźny obraz s t e r e o s k o p o w y .
Jestem szczęśliwy.
Dziękuję Pani dr Ewie Filipowicz i całemu zespołowi, za pomyślne przeprowadzenie skomplikowanych operacji. Życzę dalszych wielu sukcesów, zdrowia i wszelkiej pomyślności.
Stanisław.

Pani doktor godna polecenia moja córeczka jest po dwóch operacjach zeza oka prawego która zakończyła się powodzeniem podejście do dzieci naprawdę super, uprzejma miła wszystko wytłumaczy dokładnie przed i po operacji. Jest zawsze do dyspozycji pacjentów o każdej porze. Polecam 100%

Bardzo polecam Panią Filipowicz operowała mnie 2 razy w szpitalu w Witkowicach wszystko przebiegło pozytywnie i do tej pory nie ma zeza. Pani doktór jest bardzo miłą i sympatyczną osobą i świetnym fachowcem wszystko wcześniej wytłumaczy. Cieszę się że moje oczy są pod tak dobrą opieką mimo że mieszkam dość daleko od krakowa.

Moja córka jest po operacji zeza na jednym oku, czeka ją jeszcze jedna lub dwie operacje (brrr. Wszystko było by w porządku z Panią doktor - ale mamy wrażenie że chce nas naciągnąć na kasę - tzn uważamy że zbyt często każe się odwiedzać! (wizyta co 3mc) Też co do zasadności tych operacji mam mieszane uczucia - Chyba pojedziemy do kogoś innego żeby skonsultować jej opinie. Ogólnie jednak polecam !!!

Ogólnie jednak polecam !!!

Świetny lekarz, poświęca czas pacjentowi! Polecam!

Świetny lekarz, poświęca czas pacjentowi! Polecam!

Bardzo dobry okulista. Polecam wszystkim mającym problemy ze wzrokiem.

Bardzo dobry okulista. Polecam wszystkim mającym problemy ze wzrokiem.

Od operacji mija 8 lat, z okiem wszystko w porzadku, operacja była w Witkowicach, lekarz z powołania, opieka na najwyzszym poziomie!!!! Polecam!!!

bardzo dobry kontakt z dziećmi, synek miał źle dobrane okulary w jednej z sieci i narzekał na bóle głowy, po dopasowaniu przez Panią doktor przestał narzekać , ma lepsze wyniki w szkole, słyszałam od koleżanki, że Pani doktor pomogła jej córeczce operując zeza

Uwazam, ze to swietny specjalista. Pani doktor pomogla mi wyleczyc zeza.

Uwazam, ze to swietny specjalista. Pani doktor pomogla mi wyleczyc zeza.

POLECAM!!!!!!!!!!!!!BARDZO MI PANI POMOGŁA I POŚWIĘCIŁA DUŻO CZASU

POLECAM!!!!!!!!!!!!!BARDZO MI PANI POMOGŁA I POŚWIĘCIŁA DUŻO CZASU

Wciąż poszukujesz "Okulista Kraków"?

OKOAKCENT Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny dr.n.med.Marek Hanarz
Kalwaryjska 63

Centrum Diagnostyki Okulistycznej INTEROFTALMIKA s.c.
Fieldorfa Nila 10/3U
CONVEX S.C.