Byłam u dr. Filipp w IMiD. Wizyta u niej była bardzo spontaniczna i przypadkowa. Ponieważ była to moja pierwsza wizyta ginekologiczna, byłam bardzo zdenerwowana. Pani doktor ze spokojem opowiadała krok po kroku co dokładnie będzie robić, bardzo dokładnie tłumaczyła i omawiała wyniki badań. Jest ona godna polecenie.

To jest lekarz ideał po prostu. Byłam u niej z pierwszą wizytą jak miałam 16 lat i naprawdę jestem do tj pory bardzo z niej zadowolona. Odpowiada na wszystkie pytania, jest bardzo miła i wyrozumiała, a także pomaga dobrać leki i bezproblemowo daje skierowania na inne badania. Jedyna wada jest taka, że ciężko sie do niej dostać, ale jak już jest się umówionym to człowiek nie żałuje, że tyle czekał.

Cudowna osoba, bardzo przejmująca się pacjentem. faktycznie, trudno się do niej dostać - przyjmuje jednak również prywatnie. Bardzo kompetentna, miła. Jest jednym z tych lekarzy, dla których pacjent jak partnerem. Gorąco polecam - przygotowała mnie do ciąży i ja prowadziła. Zdecydowanie nie zrezygnuję z wizyt u niej. Mam nadzieję, że moją kolejną ciążę też poprowadzi :)

Polecam Panią Doktor. Dr Ewa Filipp jest wyrozumiała, zawsze znajdzie dla pacjenta czas, wszystko dokładnie wytłumaczy. Polecam!!!!

NAJLEPSZA!!! ZAWSZE DO NIEJ CHODZĘ I ZAWSZE JEST SUPER!!! POŚWIĘCA DUŻO CZASU DLA PACJENTA,MILA WYROZUMIAŁA!

POLECAM BARDZO DOBRA LEKARKA . PRZEDEWSZYSTKIM NIE OBOJETNA ,POSWIECA DUZO CZASU TLUMACZY HISTORIE HOROBY. ROBI WSZYSTKO ABY WYLECZYC SWOJEGO PACJETA.

Jak najbardziej polecam!Bardzo miła pani dr.delikatna i wyrozumiała:)

Jak najbardziej polecam!Bardzo miła pani dr.delikatna i wyrozumiała:)

Troskliwa, ciepła po prostu świetny specjalista

Troskliwa, ciepła po prostu świetny specjalista

To jest idealna lekarka .Prowadzila moja ciaze jestem bardzo zadowolona Polecam wszystkim kobieta .

Chodzę regularnie do dr Filipp i jestem bardzo zadowolona. Chciałabym się tylko dowiedzieć, gdzie poza Medicover i IMiDz prywatnie przyjmuje.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana