Anioł nie człowiek! Lekarz z poświeceniem oddający sie pacjentowi. Lekarz z powołania! Kochana osoba!

Chodzę regularnie do dr Filipp i jestem bardzo zadowolona. Chciałabym się tylko dowiedzieć, gdzie poza Medicover i IMiDz prywatnie przyjmuje.

NIEZASTĄPIONA!! Prowadziła moje dwie ciąże. Gdy zmieniła miejsce pracy na miejsce baaardzo odległe od mojego miejsca zamieszkania - zadałam sobie trochę trudu, odszukałam ją i nadal do niej chodzę.Warto. Anioł nie lekarza. Jest rewelacyjna

Wspaniała oddana pacjentowi pani doktor.

Wspaniała oddana pacjentowi pani doktor.

Bardzo dobry ginekolog! Opiszę panią dr w paru słowach: rzeczowa, kompetentna, sympatyczna i przede wszystkim z klasą! Prowadziłam u Niej ciążę i już zostanę pod opieką pani dr. Gorąco polecam!

To jest lekarz ideał po prostu. Byłam u niej z pierwszą wizytą jak miałam 16 lat i naprawdę jestem do tj pory bardzo z niej zadowolona. Odpowiada na wszystkie pytania, jest bardzo miła i wyrozumiała, a także pomaga dobrać leki i bezproblemowo daje skierowania na inne badania. Jedyna wada jest taka, że ciężko sie do niej dostać, ale jak już jest się umówionym to człowiek nie żałuje, że tyle czekał.

To jest idealna lekarka .Prowadzila moja ciaze jestem bardzo zadowolona Polecam wszystkim kobieta .

super dr z medicaveru, super specjalista od prowadzenia ciąży. gorąco polecam

super dr z medicaveru, super specjalista od prowadzenia ciąży. gorąco polecam

Cudowna osoba, bardzo przejmująca się pacjentem. faktycznie, trudno się do niej dostać - przyjmuje jednak również prywatnie. Bardzo kompetentna, miła. Jest jednym z tych lekarzy, dla których pacjent jak partnerem. Gorąco polecam - przygotowała mnie do ciąży i ja prowadziła. Zdecydowanie nie zrezygnuję z wizyt u niej. Mam nadzieję, że moją kolejną ciążę też poprowadzi :)

Pani doktor jest bardzo uprzejma, miła i kontaktowa. Bardzo delikatna. Prowadzę u niej drugą ciąże i jestem bardzo zadowolona. Odpowiada na pytania, zleca odpowiednie badania, zaangażowana. Minusem są długie kolejki przed gabinetem (ale to wina złej organizacji).