lek. dent. Ewa Firlej

Ortodonta

Nie polecam, zero podejścia do dzieci, zero podejscia do rodzica..na prawdę odradzam...szkoda czasu, pieniędzy...na prawdę szkoda, że tacy są lekarze:(

Ortodonta naprawde godny polecenia. po 2 leczeniach u innych ortodontow dopiero tutaj zostal mi wyjasniony i wyleczony problem z calym moim zgryzem gdzie w innych gabinetach tylko byli nastawieni na szybkie wyprosotowanie zebow i jeszcze kazali do konca zycia chodzic z jakims drutem od jezyka. a pomimo tego i tak zeby sie rozjezdzaly po zakoczonym leczeniu, w przeciwienstwie do tego leczenia ktore juz 2 rok po zakonczeniu utrzymuje sie bez zadnych zmian i nie musze nosic do tego zadnych drutow i klejow od srodka. POLECAM

Pani niesamowicie sympatyczna, jasno tłumaczy na czym polega problem, leczy skutecznie. Jak najbardziej polecam, nie mam żadnych zastrzeżeń i faktycznie widzę u siebie poprawę.

Zysk poprzez zamydlanie oczu pacjenta specjalistycznym niezrozumiałym słownictwem. Dokłada zbędne koszta tłumacząc iż jest to konieczne. Wykonałam dodatkowe konsultacje z dwoma innymi ortodontami i wstępny kosztorys leczenia ortodontycznego oraz częstotliwość wizyt(dwa razy w miesiącu) nie był w żadnym wypadku tak wysoki.Nie polecam.

wizyta bardzo jasna i klarowna pomimo spodziewanych problemów z dzieckiem

wizyta bardzo jasna i klarowna pomimo spodziewanych problemów z dzieckiem

Zdecydowanie odradzam! Ta pani jest nastawiona na zysk. Reszta nie ma znaczenia...

bardzo kompetentna niestety z kolejką do wizyty

bardzo kompetentna niestety z kolejką do wizyty