lekarz Ewa Flens-Ornoch

Dermatolog, Wenerolog

1,6
1,5

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie o tej "dermatolożce". Byłem u tej pani w sierpniu ub. roku. Obejrzała pod lupą, stwierdziła, że nic (tzn. chyba złego) nie widzi, ale coś tam przepisała "na wszelki wypadek". Po 2-3 tygodniach objawy wróciły. Inna sprawa, że później byłem jeszcze u kilku innych dermatologów i objawy znikają i pojawiają się znowu. W styczniu idę do 8 (słownie: ósmego) dermatologa. Wniosek: pogodynka w telewizji jest wiarygodniejsza niż dermatolog w przychodni. Aha, może tym razem zrobią mi w końcu jakieś badania zamiast trafiać lekami na chybił-trafił???

Bardzo miła i rzeczowa pani doktor. Zadawała konkretne pytania. Uzyskałem szczegółową diagnozę i wskazówki dotyczące leczenia. Jestem zadowolony z wizyty.

Wizyta odbyła się o czasie w miłej atmosferze. Wszystko ok. Szczegółowo przeprowadziła badanie. Polecam Panią Doktor.

"Głęboki PRL nie polecam zero empatii i uprzejmości, odczułem wrażenie ze jest zmuszana do wykonywania zawodu Szkoda, że nie przeczytałam opinii zanim poszłam do pani doktor Wizyta u tej Pani To STRATA CZASU" Byłem kilkanaście dni temu z wizytą u tej pani doktor i potwierdzam - to wszystko prawda. Dlaczego ta pani jest jeszcze lekarzem? Lepiej żeby już poszła sobie na emeryturę. Dlaczego w ogóle ta pani jest lekarzem?

"Głęboki PRL nie polecam zero empatii i uprzejmości,
odczułem wrażenie ze jest zmuszana do wykonywania zawodu
Szkoda, że nie przeczytałam opinii zanim poszłam do pani doktor
Wizyta u tej Pani To STRATA CZASU"
Dlaczego w ogóle ta pani jest lekarzem?

Pani Dr bez empatii, nie obejrzała dokładnie mojego problemu. Poprosiłam ją o recepte na maść na trądzik ale przepisała inną mimo, że mój ginekolog zapisał taką która działała. Dr sądzi iż tamta maść jest za słaba gdy ja widocznie widziałam i pokazałam rezultaty. Przy wyparzaniu kurzajki miała postawę jakby robiła to za karę. Mówiąc że boli powiedziała " Trudno, dlatego trzeba było lek zapisać ale pani woli wymrażanie to proszę bardzo!" Nigdy nie spotkałam się z tak nie miłym lekarzem. Nie wspominając już o braku higieny i nie zaciągniętym ręczniku papierowym na kozetkę na której leżałam.

Byłem z córką u tej lekarz ” dermatolog” i niestety odczułem wrażenie ze jest zmuszana do wykonywania zawodu. Wszystkie opinie wystawione przez pacjentów o pracy tego lekarza i zaangażowaniu niestety są prawdziwe. Może za dużo godzin pracy, a może większa stawka coś by zmieniła ;) Pozdrawiam wszystkich z problemami skórnymi i tych z nietrafionym zawodem też ;D

Najgorsza lekarka u jakiej byłam. Ledwo spojrzała na to co dzieje się na skórze. Wszystkie moje problemy uczuleniowe, podrażnienia na całym ciele, swędzenie w wielu miejscach i przesuszoną skórę twarzy sprowadziła do tego, że się dużo stresuje i myje zbyt ciepłą wodą. Lekarka przepisała leki informując mnie, że zaburzą one stosowanie moich tabletek antykoncepcyjnych. Po prośbie o przepisanie innego leku powiedziała, że nie istnieje taki, który nie osłabi działania moich tabletek antykoncepcyjnych (nawet nie zapytała jakie dokładnie biorę) i cytując "każdy lek nawet Zyrtec może na to wpłynąć nawet jeżeli nie ma tego w ulotce :)). Wyraźnie powiedziałam, że na twarz stosuje Cetaphil, który mi nie pomaga, po czym lekarka dała mi próbki Cetaphilu, żebym sobie protestowała :) Mimo wielokrotnego powtórzenia, że swędzenie występuje zawsze po myciu i po posiłku, lekarka upierała się, że nie jest to kwestia alergiczna, a "coś poważniejszego". Podsumowując dostałam receptę na lek, którego nie mogę przyjmować i próbki czegoś co już stosuję.

Miałam wrażenie że przeszkadzam tym że przyszłam ma wizytę chociaż byłam jedynym pacjentem w poczekalni. Pani doktor ledwo spojrzała na liczne znamiona które mam. Wskazywałam konkretnie też te które wydawały mi się niepokojące ale według pani doktor wszystkie są w porządku. Także to które codziennie drażnią ubrania i w tym momencie wygląda już jak strup, nie jak znamię. Wizyta była bardzo pobieżna i zdecydowanie nie jestem przekonana że wszystko jest w porządku. Ciężko mi uwierzyć że można w 2 minuty obejrzeć dokładnie całe ciało i każdą zmianę jeżeli jest ich około 50 na każdej kończynie. Zmarnowałam czas, muszę iść jeszcze raz do innego dermatologa.

Najpierw zwyzywała, że śmiem jej przeszkadzać, potem gdy zorientowała się, że jestem zarejestrowana i mam skierowanie na cito obejrzała zmiany. Gdy chciałam pokazać inne stwierdziła że to na następnej wizycie chociaż bylam w gabinecie 5 minut. Nigdy więcej, radzę omijać i oszczedzić nerwów. Bardzo nieprofesjonalne i pogardliwe podejście do pacjenta, powitanie krzykiem i chamskie zachowanie

Pani doktor badała dziś mojego syna. Wizyta przebiegła w sposób prawidłowy i nie odbiegała od normy przyjętej dla pierwszej wizyty u specjalisty. Lekarz kompleksowo zbadał dziecko. Zapoznał się z przyniesioną dokumentacją. Zmiany skórne obejrzał dokładnie. Wytłumaczył dziecku, w jaki sposób je dotknie. Pani doktor przeprowadziła kompletny wywiad. Wysłuchała mnie i stawiała pytania. Wizyta trwała tyle, ile czasu wymagał wywiad, badanie, wypisanie recepty i opisanie leczenia. Sposób leczenia został opisany osobno, na kartce. Zostaliśmy zaproszeni na badanie kontrolne i poinformowani o możliwości internetowej rejestracji. Nie mam zastrzeżeń do osoby pani doktor, ani do jej podejścia do pacjenta.