lekarz Ewa Frymus

U Pani Doktor Frymus byłam już kilka razy, na NFZ, w Eskulapie. Polecam. Bada dokładnie poświęcając na to odpowiednio dużo czasu. Skierowania daje bez problemu. Wszystko wytłumaczy.

Bardzo dobry lekarz. Pani doktor ostrożna w podawaniu leków, bardzo dobrze przemyślane leczenie, rozważa wszystkie za i przeciw. Zawsze gotowa pomóc. Ciepła i serdeczna osoba. Nie raz pomagała mi w moich dolegliwościach. To mój lekarz od dawna ☺.Polecam bardzo 👍

Pani Doktor godna polecenia. Prowadziła moją pierwszą ciążę. Każda wizyta trwała odpowiednio długo. Zlecała wszystkie potrzebne badania. Potrafiła wysłuchać moich wątpliwości, odpowiadała na zadawane pytania. Kiedy trzeba było kierowała do szpitala. Może czasami zbyt przezornie, ale uważam, że w kwestii ciąży lepiej dmuchać na zimne. Zwracała uwagę jak powinna wyglądać dieta kobiety w ciąży, tak aby i mama i dziecko zdrowo się odżywiały. Również w szpitalu mogłam liczyć na jej pomoc. Tłumaczyła mi, dlaczego została podjęta taka a nie inna decyzja. Również odpowiadała na zadawane pytania. Jeżeli będę w drugiej ...

Jeżeli będę w drugiej ciąży bądź będę musiała skorzystać z usług ginekologa, na pewno wybiorę Panią Doktor.

Bardo polecam Panią doktor, przy pierwszej ciąży bardzo się starała żebym ja się nie denerwowała, gdy została podjęta decyzja o cesarskim cięciu to Pani doktor był obecna. Teraz w drugiej ciąży nie pomyślałam nawet o zmianie lekarza prowadzącego bo uważam, że Pani doktor daje z siebie wszystko co może!!! Zawsze szczegółowo bada, zleca wszystkie badania, jest w stałym kontakcie telefonicznym ze mną.... Uważam, że to lekarz z prawdziwego zdarzenia !!!

totalna porażka, zapisałam się na wizytę prywatną bo oczywiście na kasę chorych musiałabym czekać b. długo, pani doktor nawet mnie nie zbadała, stwierdziła jedynie, że wyglądam zdrowo więc na pewno nic mi nie jest, badanie nie jest przyjemne więc po co je przeprowadzać, na moją sugestię, że może jednak trzeba bo mama jest chora na raka piersi, powiedziała, że jak już się tak bardzo upieram, to może mi dać skierowanie na usg piersi ale płatne więc nie poleca! przeżyłam taki szok, że dopiero w domu się ocknęłam bo powinnam była zażądać zwrotu piniędzy skoro nawet pani doktor nie zadała sobie trudu żeby mnie zbadać! absolutnie odradzam wizyty u tej pani! nigdy więcej do niej nie pójdę, choćby była jedynym ginkologiem w mieście! totalna porażka!

Ja chodzę do tej Pani doktor od poczatku ciąży jest to moja pierwsza ciążą,jestem zadowolona z pani doktor w pełni spełnia moje oczekiwania jest uprzejma,wzzystkie badania jakie tylko moga być w ciazy sa wykonywane.

Nie polecam, byłam 2 razy...usg trwało b. długo,było b. nieprzyjemne, Pani doktor niepotrzebnie przedłuża i wysyła na prywatne wizyty żeby zarobić.