lekarz Ewa Gajos

Pulmonolog

Lekarz beznadziejny nie polecam nikomu na zapalenie płuc leczy witaminami iwiesiolkiem w dawce 12 tabletek dziennie i zaleca leczenie na świeżym powietrzu

Pani doktor na NFZ nie przyjmuje osób nie zaszczepionych ale prywatnie za 200 zł nawet bez maseczki.

Pani doktor bardzo opryskliwa, po wizycie się popłakałam, jechałam do niej 50km i liczyłam na pomoc w przewlekłym kaszlu. Pani doktor nawet nie spojrzała w wyniki badań które do tej pory zebrałam, nie chciała słuchać o obawach z tym zwiazach. Kiedy zakaszlałam (odruch bezwarunkowy) usłyszałam, że mam się uspokoić... Diagnoza? Dziury w gardle... przepisane tabletki na gardło i płyn do jego płukania, oraz zakaz jedzenia cukru. Po tej wizycie pojechałam do laryngologa, wykluczył rzekome dziury w gardle, a inny pulmonolog zdiagnozował astmę oskrzelową gdzie po zastosowaniu odpowiednich leków kaszel ustąpił. Pani doktor bardzo niekompetentna, nastawiona na łatwy i szybki zysk.

Wspaniały lekarz, doskonały specjalista. Pani doktor zaskoczyła mnie sumiennością, zaangażowaniem i komunikatywnością. Dzięki Niej zapomniałam o tym co to astma! Polecam wszystkim, którzy do tej pory nie znaleźli spokojnego oddechu. Dziękuję pani doktor.

Moja rodzina, a zwłaszcza nastoletnia córka korzysta z porad Pani doktor od wielu lat. Zawsze stawia trafne diagnozy, stosuje nieszablonowe metody leczenia. Ma niesamowitą intuicję. Jest bardzo dobrym fachowcem i przemiłą osobą. Polecam!!!

Najlepszy pulmonolog w okolicy. Najlepszy. Moją mamę znad grobu ściągnęła do zywych. Jestem jej wdzięczna.. i będę do końca życia.

Pani doktor leczy moje w tej chwili dorosłe już dziecko od 18 lat.Trafiłam do niej z zatrutym antybiotykami alergikiem,dziecko leciało przez ręce,przez 4miesiące non stop miało serwowane antybiotyki na zapalenie oskrzeli,zastrzyki na przemian z zawiesinami.Przez te 18 lat moje dziecko nie dostało już zadnego antybiotyku,wyrosło duze i zdrowe,po alergii nie ma śladu i dzięki pani EWUNI cieszy się życiem.Oczywiście na początku wizyty były bardzo częste zanim organizm się odtruł po wcześniejszym niefortunnym leczeniu,w miarę upływu czasu zeszliśmy do 3,4wizyt w ciągu roku.Zaufałam pani doktor,dokładnie stosowałam się do jej zaleceń i efekty były i są świetne.W życiu nie zamieniłabym pani doktor na innego lekarza.

Witam ! Panią doktor poleciła mi znajoma koleżanka, początkowo trochę się broniłam, nie chciałam zmieniać po raz kolejny lekarza, ale infekcje płucne były tak częste że myślę sobie, zaryzykuję. Dziś już wiem że to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć, p. Doktor leczy moje dzieci: starszego od 2lat a maluszka od urodzenia, jeszcze nigdy nas nie zwiodła, zawsze możemy na nią liczyć, jest niewątpliwie doskonałym fachowcem ale też cudownym człowiekiem. polecamy mama mikołaja i kacpra .

Stwierdzono astmę oskrzelową i oczywiście alergię. Rok chodziłam z kaszlem, zwiedziłam masę lekarzy - nikt mi nie pomógł, każdy tylko wypisywał leki i kazał brać. Zero poprawy. O Pani doktor usłyszałam od znajomego, który podobnie jak ja męczył się z kaszlem i Pani Doktor mu pomogła.Okazało się, że Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą widać, że jest dobra w tym co robi, osoba z powołania. W czasie kuracji, już po ponad tygodniu zaczęłam odczuwać poprawę. Nadal biorę leki do końca, choć już nie mam objawów. Cieszę się bardzo, że się już nie duszę, a leczenie przyniosło oczekiwany przeze mnie efekt. :)

Moja córka od czterech lat bardzo chorowała na zapalenia oskrzeli i płuc.W ciągu miesiąca potrafiła być dwa razy chora na zapalenie oskrzeli.W ciągu roku szkolnego pół spędzała po lekarzach.Ostatnie dwa lata większości spędziła w Rabce w klinice,która i tak mało pomogła.Była tylko faszerowana dużą ilością leków i sterydów.Gdy trafiłyśmy do pani doktor byłam zdumniona,że leki zastąpiła ziołami i bańkami.Córka od półtora miesiąca jest zdrowa.Gdy dzwonię do niej po poradę zawsze mi jej udzieli.Jest lekarzem z prawdziwego powołania.