lekarz Ewa Gajos

Pulmonolog

Wspaniały lekarz, doskonały specjalista. Pani doktor zaskoczyła mnie sumiennością, zaangażowaniem i komunikatywnością. Dzięki Niej zapomniałam o tym co to astma! Polecam wszystkim, którzy do tej pory nie znaleźli spokojnego oddechu. Dziękuję pani doktor.

Moja rodzina, a zwłaszcza nastoletnia córka korzysta z porad Pani doktor od wielu lat. Zawsze stawia trafne diagnozy, stosuje nieszablonowe metody leczenia. Ma niesamowitą intuicję. Jest bardzo dobrym fachowcem i przemiłą osobą. Polecam!!!

Najlepszy pulmonolog w okolicy. Najlepszy. Moją mamę znad grobu ściągnęła do zywych. Jestem jej wdzięczna.. i będę do końca życia.

Pani doktor leczy moje w tej chwili dorosłe już dziecko od 18 lat.Trafiłam do niej z zatrutym antybiotykami alergikiem,dziecko leciało przez ręce,przez 4miesiące non stop miało serwowane antybiotyki na zapalenie oskrzeli,zastrzyki na przemian z zawiesinami.Przez te 18 lat moje dziecko nie dostało już zadnego antybiotyku,wyrosło duze i zdrowe,po alergii nie ma śladu i dzięki pani EWUNI cieszy się życiem.Oczywiście na początku wizyty były bardzo częste zanim organizm się odtruł po wcześniejszym niefortunnym leczeniu,w miarę upływu czasu zeszliśmy do 3,4wizyt w ciągu roku.Zaufałam pani doktor,dokładnie stosowałam się do jej zaleceń i efekty były i są świetne.W życiu nie zamieniłabym pani doktor na innego lekarza.

Witam ! Panią doktor poleciła mi znajoma koleżanka, początkowo trochę się broniłam, nie chciałam zmieniać po raz kolejny lekarza, ale infekcje płucne były tak częste że myślę sobie, zaryzykuję. Dziś już wiem że to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć, p. Doktor leczy moje dzieci: starszego od 2lat a maluszka od urodzenia, jeszcze nigdy nas nie zwiodła, zawsze możemy na nią liczyć, jest niewątpliwie doskonałym fachowcem ale też cudownym człowiekiem. polecamy mama mikołaja i kacpra .

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Myszków"?

Częstochowska 46a
42-350 Koziegłowy