lekarz Ewa Galbierz-Kwiatkowska

Zdecydowanie polecam,kompetenyna,miła,fachowa i bardzo życzliwa

Zdecydowanie polecam,kompetenyna,miła,fachowa i bardzo życzliwa

Bardzo miła kobieta. Dobre podejście do pacjentki. Dokładne badanie USG. Polecam

Ta Pani nie potrafiła jednoznacznie określicz czy jest ciąża czy jej nie ma w 5-6 tygodniu jej trwania, pomimo wyników badań krwi i dwóch pozytywnych testów ciążowych. Żona dostała plamień a Pani doktor zamiast kazać iść do szpitala, kazała czekać do dnia następnego aż Pani doktor będzie przyjmować w swoim gabinecie. Żona poroniła praktycznie przed wejściem do jej gabinetu na drugi dzień. Dodam że trzeba było jechać ponad 40km. O tym co tu piszę opowiadaliśmy kolejnym specjalistom. Wszyscy byli zgodni że to był błąd. Tyle że dla nas bardzo kosztowny. Pani doktor nie miała nawet sumienia wziąć kasy za wizytę mimo tego co kilka minut wcześniej doświadczyliśmy. Nie polecam. Lekarz owszem, miły i na pierwszy rzut oka budzący zaufanie ale kompetencje pozostawiają wiele do życzenia. Żeby lekarz nie potrafił stwierdzić 6 tygodniowej ciąży.

Polecam tą Panią w 100%. Jest bardzo miła. Sprawia, że pacjent czuje się komfortowo. Wzbudza zaufanie.