lekarz Ewa Gawrońska

Internista

Pełen szacunek dla Pani doktor.Prowadziła moją mamę i ja też chodzę na wizyty do gabinetu.Nigdy nie potraktowała mnie i mojej mamy jak "zło konieczne" , że kolejny pacjent maruda.Kompetentna, jedna z najlepszych jaka znam. Aby tak dalej pani doktor. A tak na marginesie to ludzie z przychodni z Olsztynka wypisali się aby zapisać się do niej w Stębarku to o czym świadczy.Pozdrawiam Wojtek Gruszczyński.

Bardzo miła Pani Doktor. Ma bardzo dobre podejście do dzieci, choć nie jest typowym lekarzem pediatrą. Uczciwa i spostrzegawcza. Potrafi wyciągać trafne wnioski z wyników badań. Polecam.

Bardzo sobie chwalę pania doktor, jest świetna w swoim fachu, nie trakltuje lekarzy zdawkowo i nieprzychylnie.

Wciąż poszukujesz "Internista Olsztynek"?

Sportowa 23

Anna Sova