dr n. med. Ewa Gawrońska-Ukleja

Alergolog

Witam. Bardzo miło wspominam wizytę w gabinecie. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Bardzo duża wiedza i doświadczenie. Obsługa bardzo życzliwa i uprzejma. Polecam. Dziękuję za poświęcony czas - pozdrawiam. Daniel D.

Witam.
Polecam.
Dziękuję za poświęcony czas - pozdrawiam.
Daniel D.

Super alergolog, pomogła i nauczyła mnie jak żyć z astmą, choruję już ponad 20 lat i doktor doprowadziła mnie do stanu, gdzie można normalnie funkcjonować, na początku nie mogłam przejść 5 metrów, teraz mogę biegać :) Kasia z Żabna

Bardzo dobra lekarka. Przede wszystkim bardzo kompetentna i uczciwa. Zawsze można polegać na jej diagnozie. Polecam!

Miałem do czynienia z Panią doktor zarówno w opiece publicznej jak i prywatnej. Nie byłem zadowolony z jej leczenia. W zasadzie niczego mi nie wytłumaczyła, prawie w ogóle się nie odzywała, a gdy okazało się że po zrobieniu badań nie mam astmy, zostawiła mnie dalej z moim kaszlem bez żadnych wskazówek co dalej. Nie polecam.

Pani dr Ewa gAWROŃSKA uKLEJA JEST NAJLEPSZYM LEKARZEM JAKIEGO POZNAŁAM W SWOIM JUŻ DOŚĆ DŁUGIM ŻYCIU. pOLECAM WSZYSTKIM POTRZEBUJĄCYM.

Wspaniały lekarz,jestesmy z córką zadowolone.Efekty leczenia już widoczne-super podejście do dziecka,miła i przyjazna atmosfera,no i cena wizyty niewygórowana.

polecam. Potrafi wysłuchać pacjenta. Jest dokładna i dociekliwa. Posiada dużą wiedzę medyczną.

znam Panią Doktor 20 lat jest niesamowita,świetny lekarz i wspaniały człowiek Ewa

Leczę się u pani doktor ponad 25 lat na astmę i alergię,i jestem zadowolony z leczenia.

BARDZO DOBRY LEKARZ, NE TYLKO ,BARDZO DOBRY CZLOWIEK,WART ZAUFANIA,BARDZO RZYCZLIWA PANI DOKTOR,SZACUNEK .ANNA.