lekarz Ewa Gawryś

Internista, Lekarz medycyny pracy

Dusza człowiek. Podejście do pacjenta pełen profesjonalizm. Oby było więcej takich lekarzy. Poza tym uczynna osoba. Polecam

Bardzo miła i kompetentna pani doktor. Dokładnie zbada i doradzi co należy zrobić lub czego nie należy robić/stosować. Z każdą dolegliwością można do niej iść i za każdym razem profesjonalnie odpowie i doradzi.

Bada i po ludzku tłumaczy wyniki badań. Po prostu -normalna ,nie traktuje pacjenta jak ciemnej masy i intruza, którego należy się szybko pozbyć,w odróżnieniu od więkoszości lekarzy w tej przychodni. Udziela informacji o lekach i stara się oszczędzić kieszeń pacjenta. Jestem zadowolona.

Pani doktor bardzo miła i kompetentna. Wysokiej klasy specjalistka rozpoznała u mnie zapalenie płuc po powikłaniach grypowych.

Ode mnie maksymalne oceny dla pani doktor. Kompetentna, odpowiedzialna, wyjaśnia szczegółowo wyniki badań, omawia sposób leczenia, odpowiada na pytania i wątpliwości pacjenta. Zawsze kulturalna i uprzejma. Dysponuje wiedzą z zakresu medycznych nowości. Lekarz z prawdziwego zdarzenia.

Wciąż poszukujesz "Internista Sosnowiec"?

Pl-SaNA-Med
Czeladź, Kościelna 5
41-250 Sosnowiec

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Oddział Leczenia Jednego Dnia
Żeromskiego 2
41-300 Dąbrowa Górnicza
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Pusta 15
41-205 Sosnowiec
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Dental-Serwis"
al. Zwycięstwa 9
41-200 Sosnowiec