Pani doktor bardzo pomocna, zawsze wysłucha, zadaje dużo pytań by trafnie postawić diagnozę. Bardzo rzetelnie i dokładnie wszystko tłumaczy. Naprawdę polecam

Pani doktor cechuję profesjonalizm,wysokie kompetencje ,super podejście do pacjenta. Życzę Pani doktor wszystkiego najlepszego. Jarek S.

Rewelacyjna Pani doktor,bardzo kompetentna,dokładnie wszystko tlumaczy, bardzo pomocna,potrafi słuchać i trafnie wyciągać wnioski.Polecam.

Wspaniała Pani doktor,kompetentna,wnikliwa,rzetelna,bardzo dokładnie analizująca objawy pacjenta,trafnie stawia diagnozy,poświęca dużo czasu pacjentowi.Uprzejma,empatyczna,sumienna.Oby więcej takich lekarzy!!

Polecam Panią doktor z czystym sumieniem, dawno nie spotkałam kogoś tak miłego i zaangażowanego.

Dusza człowiek. Podejście do pacjenta pełen profesjonalizm. Oby było więcej takich lekarzy. Poza tym uczynna osoba. Polecam

Bardzo miła i kompetentna pani doktor. Dokładnie zbada i doradzi co należy zrobić lub czego nie należy robić/stosować. Z każdą dolegliwością można do niej iść i za każdym razem profesjonalnie odpowie i doradzi.

Bada i po ludzku tłumaczy wyniki badań. Po prostu -normalna ,nie traktuje pacjenta jak ciemnej masy i intruza, którego należy się szybko pozbyć,w odróżnieniu od więkoszości lekarzy w tej przychodni. Udziela informacji o lekach i stara się oszczędzić kieszeń pacjenta. Jestem zadowolona.

Pani doktor bardzo miła i kompetentna. Wysokiej klasy specjalistka rozpoznała u mnie zapalenie płuc po powikłaniach grypowych.