Ewa Głuszkiewicz

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Powiem w skrócie Anioł! wzór dla innych lekarzy. Fachowa pomoc i życzliwe podejście do pacjenta. Polecamy z czystym sumieniem

Gorąco polecamy, pani doktor bardzo rzetelna, kompetentna i przesympatyczna. Poświęca dużo czasu i cierpliwie wyjaśnia.

Po kilku wizytach jestem bardzo zadowolona. Trafiłam do pani doktor poprzez polecenie mojej znajomej, której dziecko było leczone przez panią doktor w klinice. Leczenie zostało mocno zmienione co w pierwszym momencie było dla mnie dużym zaskoczeniem, ale zaufałam i bardzo dobrze ! Teraz jest zdecydowana poprawa. Napady są incydentalne

Polecam i w zasadzie to wystarczy, ale muszę dopisać, że chcę bardzo podziękować za pomoc. Było nam bardzo trudno ale teraz wszystko wróciło prawie do normy. Zaczynamy nowe życie Serdecznie dziekuję

Serdecznie dziekuję

Szukałam neurologa, skorzystałam z opinii tego serwisu. Umówiłam sie na wizytę i dla mnie była to bardzo dobra decyzja. Wspaniały lekarz, bardzo dokładny i kompetentny. Byłam na wizycie zarówno w gabinecie prywatnym jak również w poradni. Nie odczułam żadnej różnicy w podejściu do mojego dziecka. Wszystkim polecam.

Wciąż poszukujesz "Neurolog dziecięcy Katowice"?

Jolanta Surmacz-Kampa

Neurolog dziecięcy
NZOZ NEUROMEDICA
Korczaka 10
40-338 Katowice
NZOZ Neuromedica
Paprocańska 137d
40-338 Tychy
CENTRUM DIAGNOSTYKI I TERAPII "In Corpore"
ulica Puchały 4
40-750 Katowice
NZOZ Przychodnia Nr 4 Sp. z o. o.
al. Niepodległości 45
43-100 Tychy