Jestem pod wrażeniem. Pani doktor godna polecenia. Jeżeli będziesz miał problem nie szukaj innego neurologa, tylko przyjdź do Pani doktor. POLECAM

Jestem pod wrażeniem. Pani doktor godna polecenia.
POLECAM

Powiem w skrócie Anioł! wzór dla innych lekarzy. Fachowa pomoc i życzliwe podejście do pacjenta. Polecamy z czystym sumieniem

Gorąco polecamy, pani doktor bardzo rzetelna, kompetentna i przesympatyczna. Poświęca dużo czasu i cierpliwie wyjaśnia.

Po kilku wizytach jestem bardzo zadowolona. Trafiłam do pani doktor poprzez polecenie mojej znajomej, której dziecko było leczone przez panią doktor w klinice. Leczenie zostało mocno zmienione co w pierwszym momencie było dla mnie dużym zaskoczeniem, ale zaufałam i bardzo dobrze ! Teraz jest zdecydowana poprawa. Napady są incydentalne

Polecam i w zasadzie to wystarczy, ale muszę dopisać, że chcę bardzo podziękować za pomoc. Było nam bardzo trudno ale teraz wszystko wróciło prawie do normy. Zaczynamy nowe życie Serdecznie dziekuję

Serdecznie dziekuję

Szukałam neurologa, skorzystałam z opinii tego serwisu. Umówiłam sie na wizytę i dla mnie była to bardzo dobra decyzja. Wspaniały lekarz, bardzo dokładny i kompetentny. Byłam na wizycie zarówno w gabinecie prywatnym jak również w poradni. Nie odczułam żadnej różnicy w podejściu do mojego dziecka. Wszystkim polecam.

Niestety idąc do neurologa nie idzie się z katarem. Albo dziecko jest chore albo nie. Kontakt idealny. Profesjonalizm pod każdym względem. Bez zbędnych rzeczy. Trochę "ostra" ale należy się podporządkować dla dobra dziecka

Ten wpis jest przypadkowy. NIe miałam zamiaru nic pisać. Uważam że każdy powinien wykonywać swój zawód najlepiej jak potrafi. Ja też tak robię. Kilka miesięcy temu leczyłam swoje dziecko w gabinecie pani doktor. Wszystko było OK. Terapia zakończyła się pełnym sukcesem. NIby nic ale... Nie dawno pokazałam historie mojemu przyjacielowi z Kanady, który jest profesorem i zajmuje się neurologią dziecięcą. Powiedział, że tak trafną diagnozę na bazie zaistniałej sytuacji potrafią postawić tylko NAJLEPSI.

Bardzo dziękuję za pomoc. NIgdy nie myślałam że nas to spotka. Jest fajnie kiedy w takim przypadku spotyka się kompetentna i zaangażowana osobę. Na wizytę trafiłam nie przez przypadek. Poświęciłam trochę czasu aby zorientować jakiego lekarza wybrać. Decyzja była bardzo trafna.

Co mam napisać? Wystarczyłoby BARDZO POLECAM, ale wole dodać , że miałam szczęście trafiając przypadkowo na Panią doktor. Bez wiedzy bez rekomendacji tak prosto z ulicy. Z moim dzieckiem teraz wszystko jest w porządku. Dałam same 5 w ocenie, poza jedną 4 (ale jestem osoba zbyt upierdliwą wszystko chce wiedzieć ) Jeszcze raz polecam

Jeszcze raz polecam