Trafiliśmy na oddział Neurologii w chwili, gdy np. w CZD w Warszawie nie chcieli nawet słyszeć o przyjęciu naszego dziecka. Stan określany był na wegetatywny. W GCZD w Katowicach Pani Doktor Głuszkiewicz wraz z zespołem zrobiła absolutnie wszystko co można zrobić. Dzięki temu trudowi i zaangazowaniu stan naszego dziecka znacznie się poprawił. Nikt przedtem i później (włączajac prywatną codzienną rehabilitację i wizyty u znanego czeskiego neurologa ;-) tak nie pomógł naszemu Maluchowi) Oczywiście nikt nie jest cudotwórcą, niemniej zarówno z medycznego, jak również ludzkiego punktu widzenia - można chylić czoła dla działań, zaangażowania i efektów Pani doktor. Bardzo dobra komunikacja z rodzicami -jeśli tylko tego chcą. Lekarz z dużą wrażliwością na krzywdę dziecka i powołaniem po prostu.

Pozwolę sobie jeszcze skomentować nieprzychylne oceny, do czego - mam nadzieję- uprawnia mnie wielomiesięczny pobyt na oddziale neurologii i obserwacje rodziców. Niestety jeśli rodzicom brak jest odrobiny rozsądku, chęci współpracy i pokory w stosunku do choroby, a zamiast tego wykazują się roszczeniowością (bardzo widoczną w opisach do ocen) traktując oddział szpitalny niczym kurort (spacery po korytarzu z rozsiewaniem wirusów i chorób), zostawianie dzieci bez opieki, brak stosowania się do zaleceń -nawet Pani doktor ma związane ręce

Zapraszam wszystkich na:
www.pomocdlaroberta.pl

Powiem w skrócie Anioł! wzór dla innych lekarzy. Fachowa pomoc i życzliwe podejście do pacjenta. Polecamy z czystym sumieniem

Gorąco polecamy, pani doktor bardzo rzetelna, kompetentna i przesympatyczna. Poświęca dużo czasu i cierpliwie wyjaśnia.

Ten wpis jest przypadkowy. NIe miałam zamiaru nic pisać. Uważam że każdy powinien wykonywać swój zawód najlepiej jak potrafi. Ja też tak robię. Kilka miesięcy temu leczyłam swoje dziecko w gabinecie pani doktor. Wszystko było OK. Terapia zakończyła się pełnym sukcesem. NIby nic ale... Nie dawno pokazałam historie mojemu przyjacielowi z Kanady, który jest profesorem i zajmuje się neurologią dziecięcą. Powiedział, że tak trafną diagnozę na bazie zaistniałej sytuacji potrafią postawić tylko NAJLEPSI.

Po kilku wizytach jestem bardzo zadowolona. Trafiłam do pani doktor poprzez polecenie mojej znajomej, której dziecko było leczone przez panią doktor w klinice. Leczenie zostało mocno zmienione co w pierwszym momencie było dla mnie dużym zaskoczeniem, ale zaufałam i bardzo dobrze ! Teraz jest zdecydowana poprawa. Napady są incydentalne

Szukałam neurologa, skorzystałam z opinii tego serwisu. Umówiłam sie na wizytę i dla mnie była to bardzo dobra decyzja. Wspaniały lekarz, bardzo dokładny i kompetentny. Byłam na wizycie zarówno w gabinecie prywatnym jak również w poradni. Nie odczułam żadnej różnicy w podejściu do mojego dziecka. Wszystkim polecam.

Bardzo dziękuję za pomoc. NIgdy nie myślałam że nas to spotka. Jest fajnie kiedy w takim przypadku spotyka się kompetentna i zaangażowana osobę. Na wizytę trafiłam nie przez przypadek. Poświęciłam trochę czasu aby zorientować jakiego lekarza wybrać. Decyzja była bardzo trafna.

Niestety idąc do neurologa nie idzie się z katarem. Albo dziecko jest chore albo nie. Kontakt idealny. Profesjonalizm pod każdym względem. Bez zbędnych rzeczy. Trochę "ostra" ale należy się podporządkować dla dobra dziecka

POLECAM!!! Teraz widzę efekty leczenia. Ponad pół roku straciłam próbując znaleźć właściwego lekarza. Przeczytałam opinie o pani doktor i umówiłam się na wizytę pomimo że nie wszystkie opinie były idealne. Jestem przekonana że te niezbyt pozytywne opinie były nie do końca przemyślane. Ja jestem bardzo zadowolona i jeszcze raz polecam

POLECAM!!!
Ja jestem bardzo zadowolona i jeszcze raz polecam

Co mam napisać? Wystarczyłoby BARDZO POLECAM, ale wole dodać , że miałam szczęście trafiając przypadkowo na Panią doktor. Bez wiedzy bez rekomendacji tak prosto z ulicy. Z moim dzieckiem teraz wszystko jest w porządku. Dałam same 5 w ocenie, poza jedną 4 (ale jestem osoba zbyt upierdliwą wszystko chce wiedzieć ) Jeszcze raz polecam

Jeszcze raz polecam