dr Ewa Gołba

Kardiolog

U Pani doktor byłam z 4 miesięcznym dzieckiem. Bardzo spodobało mi się podejście Pani doktor do mojego maluszka, bardzo miła i sympatyczna. Wszystko wytłumaczyła. Jestem bardzo zadowolona i polecam Panią doktor.

Miła sympatyczna, umie wytłumaczyć co komu dolega. Z troską podchodzi do pacjenta.

Bardzo miła, potrafi zrozumieć czasem dość niekompetentny opis objawów

Bardzo miła, potrafi zrozumieć czasem dość niekompetentny opis objawów

Byłem dzisiaj z dziećmi, każdemu mogę polecić (nie jestem nikim z rodziny ani znajomych Pani dr). Osoba z dużą wiedzą fachową z dziedziny kardiologii, co ważniejsze potrafi ją przekazać przeciętnemu człowiekowi w sposób zrozumiały. Pierwsze wrażenie osoby nieprzystępnej, ale po badaniu konkretna i treściwa. Dla takich "Lekarzy" naprawdę warto płacić składkę zdrowotną. Przyjmuje w Wojewódzkiej Poradni Kardiologicznej.