3 ciaze-kazda inna. wszystkie prowadzone bez zadnych zastrzezen.kompetentn, fachowa, uprzejma.

zdecydowanie polecam. U pani doktor kobieta czuje się tak powinna.Jest w stanie wszystkiego się dowiedzieć co ją interesuje.Mam porównanie z innymi lekarzami, u nich czułam się jak intruz.

Bardzo mila, kompetentna lekarka. Jestem zadowolona ze sposobu podejścia do pacjenta. Sumienna i rzetelna. Mam nadzieje ze sie nie zawiode. Polecam jak najbardziej.

Niezwykle ciepła, kompetentna lekarka, z którą można pogadać jak z Człowiekiem, nie jak z robotem z NFZ.

bardzo dobry specjalitsa. Miałam jedną straconą ciążę- nikt z lekarzy nie mógł doszukać się przyczyn. Pani Doktor znalazła przyczyne i dzięki temu teraz mam zdrowego synka. Zdecydowanie polecam, choć koszt wizyty jest dość wysoki- 100 zł plus inne badania np. usg lub cytologia. W gabinecie można wykonać wszystkie badania laboratoryjne.

Pani doktor to doskonała specjalistka, która skutecznie zaradziła moim problemom hormonalnym. Pod jej opieką czuję się całkowicie bezpiecznie.

Jestem zachwycona, kompetencja, zaangażowanie, cierpliwośc jednym słwem pełen profesjonalizma- GORACO POLECAM

Bardzo kompetentna lekarka. Pomogła mi zajść w ciążę i później prowadziła ją. Poleciłam ją już wielu znajomym. Ma sporo pacjentek.

Świetna lekarka, miła i kompetentna. Prowadzi obecnie moją ciążę, dokładnie tłumaczy konieczność wykonania każdego badania. Wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. POLECAM

bardzo rzetelnie podchodzi do pacjentow, poswieca im duzo czasu robiac dokladny wywiad, tlumaczy wszystko

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz

USG ginekologiczne
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

lek. med.